Wrzesień na kanale CBS Reality

W tym miesiącu CBS Reality zaprasza na trzy nowe kryminalne seriale dokumentalne oraz premierę 2. sezonu serialu „W stanie gotowości” – produkcji własnej CBS Reality.

 

 

 

Pierwsza wrześniowa premiera to znany z anteny CBS Reality serial dokumentalny „Sprawiedliwość po latach”, który powraca w nowej odsłonie, jako „Sprawiedliwość po latach: przestępstwa seksualne”. Seria prezentuje zmagania dwóch niestrudzonych śledczych – Casey Garett i Alicii O’Neill, które podróżując po Stanach Zjednoczonych pomagają ofiarom napaści seksualnych. Drugą premierą prezentowaną w tym miesiącu na antenie CBS Reality jest kanadyjska seria pt. „Morderca na wyciągnięcie ręki”. Ten fascynujący dokumentalny serial kryminalny opowiada o mrożących krew w żyłach sprawach, w których detektywi, aby odnaleźć sprawcę zbrodni, musieli podejrzewać każdą zamieszaną w sprawę osobę. Program „Morderstwo w Austrii” to trzecia wrześniowa premiera prezentowana na antenie CBS Reality. Seria łączy w sobie elementy narracji klasycznej powieści kryminalnej z prawdziwymi sprawami morderstw. W każdym z ośmiu odcinków przyjrzymy się przestępstwom, z którymi do czynienia mieli wiedeńscy policjanci.

We wrześniu z 2. sezonem powraca na antenę produkcja własna CBS Reality – „W stanie gotowości”. Seria ukazuje brutalną codzienność Johannesburga, miasta, w którym liczba przestępstw popełnionych w ostatnich latach gwałtownie wzrosła, a gangsterzy nieustannie poszukują innowacyjnych sposobów na pozostanie niewykrywalnymi. W takiej sytuacji zadbanie o prywatne bezpieczeństwo staje się trudniejsze niż kiedykolwiek.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *