Łukasz Piątek i Michał Kołba w Lidze+ Extra

W niedzielnej Lidze+ Extra gośćmi Krzysztofa Marciniaka i Andrzeja Twarowskiego będą piłkarze ŁKS-u Łódź, Łukasz Piątek i Michał Kołba. Start programu o 19:30 w Canal+.

 

 

ŁKS Łódź znakomicie wprowadził się do PKO Ekstraklasy. Podopieczni Kazimierza Moskala w dwóch meczach zdobyli cztery punkty i plasują się na czwartym miejscu w tabeli. A przecież nie mieli wcale łatwego terminarza. W obu meczach musieli mierzyć się z drużynami reprezentującymi nasz kraj w eliminacjach do Ligi Europy. Najpierw 0:0 z Lechią Gdańsk, później zwycięstwo 2:1 z Cracovią. Czy beniaminek utrzyma taką dyspozycję w dalszej części sezonu? Historia pokazuje, że będzie to niezwykle trudne zadanie.

Łukasz Piątek niedawno wystąpił w Turbokozaku, teraz wpadnie na rozmowę o piłce do Ligi+ Extra. Piątek to jeden z najbardziej doświadczonych piłkarzy ŁKS-u. W Ekstraklasie rozegrał już 246 spotkań, zdobył 22 gole. Większą część swojej kariery spędził w Polonii Warszawa. Następnie przez cztery sezony występował w Zagłębiu Lubin. W łódźkim zespole występuje od 2018 roku. W porównaniu do drugiego gościa niedzielnej Ligi+ Extra to dość krótki staż. Michał Kołba z ŁKS-em jest związany od początku swojej kariery, ale regularne występy w pierwszej drużynie rozpoczął w 2014 roku. W III lidze. W zeszłym roku został wybrany Piłkarzem Sezonu I Ligi w plebiscycie organizowanym przez Dziennik Łódzki. Teraz jest w Ekstraklasie. Piękny sen Michała Kołby trwa.

niedziela, 4 sierpnia

19:30 Liga+ Extra, CANAL+ prowadzący: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski; goście specjalni: Łukasz Piątek, Michał Kołba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *