MediaPolsatZapowiedzi TV

Łukasz Płoszajski gościem specjalnym programu „My3”

W najbliższą sobotę gościem specjalnym odcinka programu „My3” będzie znany i lubiany bohater „Pierwszej Miłości” – Łukasz Płoszajski. Tym razem nie w roli aktora, a w roli mentalisty, bo właśnie odgadywanie myśli człowieka jest jego drugą obok aktorstwa, pasją. Gwiazdor zdradzi dziewczynom na czym polega czytanie w myślach ludziom i jak to robi:

„Cała zabawa polega na tym, żeby umieć odczytać to o czym myśli druga osoba, żeby umieć sterować zachowaniem drugiej osoby i możemy dzięki temu na przykład przepowiadać przyszłość. Czy zdarzyło Wam się kiedykolwiek odgadnąć o czym myśli druga osoba? … Jeżeli poznamy to w jaki sposób zachowuje się nasz głos, w jaki sposób zachowuje się nasze oczy, nasza twarz, wszystko to czym wyrażamy swoje emocje wówczas możemy zrozumieć kiedy ktoś mówi prawdę, a kiedy ktoś kłamie”.

Łukasz postara się również zaczarować Julkę, Natke i Gefi swoimi umiejętnościami i postanowi odczytać ich myśli. Jak zakończy się ten eksperyment? O tym przekonamy się już w sobotę. Ponadto w odcinku prowadzące pokażą jak w prosty sposób zmienić wygląd swoich trampek, jak zorganizować niestandardowe lekcje rysunku oraz jak w każdym odcinku dziewczyny zabiorą nas w świat tańca i muzyki. W niedzielnym odcinku gośćmi specjalnymi w studiu będą Ola Olszewska i Emila Pieśkiewicz, czyli mistrzynie kręcenia hula-hop. Dziewczyny zabiorą widzów w magiczny świat, w którym nie obędzie się bez nauki kręcenia hula-hop i pokazów skomplikowanych ewolucji.

W dalszej części odcinka prowadzące nauczą dzieci jak przygotować pana cottę, jak zrobić spersonalizowane etui na telefon i jak opanować kroki do układu tanecznego.

Kolorowy świat kreatywnych zabaw, magicznych sztuczek i pozytywnych emocji już w najbliższą sobotę i nedzielę o 7:45 na antenie Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *