Lutowe premiery na CBS Reality

W lutym CBS Reality zaprasza do oglądania premierowych odcinków nowej serii „Łowcy staroci”, w której jeden z najsłynniejszych właścicieli sklepów z antykami w Wielkiej Brytanii, Drew Pritchard, zabierze widzów na wspólne poszukiwania cennych przedmiotów sprzed lat. W tym miesiącu na antenę CBS Reality z 2. sezonem powrócą także „Nadmorskie zbrodnie” – uznana kryminalna seria produkcji własnej, przedstawiająca morderstwa popełnione na brytyjskim wybrzeżu.

 

Luty na kanale CBS Reality rozpoczynamy premierą nowej serii dokumentalnej „Łowcy staroci”. W programie poznajemy Drew Pritcharda – współczesnego poszukiwacza skarbów i właściciela jednego z największych sklepów ze starociami w Wielkiej Brytanii, który nieustannie przemierza kraj wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu ukrytych perełek i zapomnianych artefaktów, by spełnić zachcianki swych wymagających klientów.

Pritchard uwielbia dreszczyk emocji, który towarzyszy mu podczas polowania na niezwykłe przedmioty i nie boi się pobrudzić rąk podczas poszukiwań w najodleglejszych zakamarkach Wysp Brytyjskich. Wszystko po to, by przywieźć do swego sklepu wyjątkowe skarby i wraz
z pomocnikami nadać tym wspaniałym znaleziskom drugie życie. Premiera serii „Łowcy staroci” w poniedziałek 1 lutego o 19:00. Emisja kolejnych odcinków w dni powszednie
(do 12 lutego) o 19:00.

Wraz z końcem miesiąca, z 2. sezonem powróci również uznana przez widzów seria kryminalna produkcji własnej CBS Reality – „Nadmorskie zbrodnie”. Każdego lata tysiące wczasowiczów udają się na brytyjskie wybrzeże, by cieszyć się ładną pogodą, kamiennymi plażami i licznymi salonami gier. Ale sielskie kurorty mają też swoje mroczne oblicze, a wszelkie grzechy zmywane są przez fale przypływu. Urocze i pozornie spokojne nadmorskie miasteczka to też tereny morderców, którzy, jak wzburzone morze, nie mają szacunku dla ludzkiego życia.

W 2. sezonie seria „Nadmorskie zbrodnie” zabiera widzów w podróż na skraj klifów, gdzie horyzont spotyka się z linią wody, a życie ze śmiercią. Na pierwszy rzut oka, nadmorskie miejscowości to miejsca pełne śmiechu, spacerów po promenadzie, kolorowych lunaparków i waty cukrowej. Jednak gdy karuzele przestają się obracać, a na deptakach gasną ostatnie światła, z ciemności wyłania się świat chaosu i zbrodni. Premiera 2. sezonu 28 lutego o 21:00, kolejne odcinki emitowane będą w niedziele o tej samej porze (do 2 maja).

Lutowe premiery na CBS Reality:

ŁOWCY STAROCI 01.02.2021 19:00

NADMORSKIE ZBRODNIE 28.02.2021 22:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *