Prasa - Ksiązka

Lutowe „Wysokie Obcasy Extra” z Jane Fondą na okładce

Sekrety życia Jane Fondy, wywiad z socjolożką o współczesnych modelach męskości, relacja z warsztatów z bliskości oraz dylematy nauki: czy w przyszłości będzie można zaprojektować własne dziecko – te oraz wiele innych tematów znajdzie się w najnowszym numerze „Wysokich Obcasów Extra”. Magazyn ukaże się na rynku jutro – w czwartek, 17 stycznia br.

Bohaterką okładki „Wysokich Obcasów Extra” jest Jane Fonda. Aktorka ma na koncie dwa Oscary i trzy małżeństwa. W grudniu ub. r. skończyła 81 lat, ale nie zwalnia tempa  zajmuje się działalnością społeczną, walką o prawa kobiet, a ostatnio również jawnie przeciwstawia się polityce Donalda Trumpa. Sylwetkę amerykańskiej artystki przedstawi Magda Działoszyńska. Z kolei Anna Rosińska stworzyła urodowy poradnik Jane Fondy, w którym przedstawia sekrety gwiazdy na piękny wygląd.

Tematem lutowego numeru jest mężczyzna – Dorota Wodecka rozmawia z profesor Małgorzatą Fuszarą m.in. o współczesnych modelach męskości i o tym, czy samiec alfa odchodzi w zapomnienie.

W dziale Nauka czytelnicy znajdą historię genetyka z Chin, który w listopadzie 2018 roku ogłosił, że stworzył pierwsze na świecie genetycznie zmodyfikowane dzieci.I choć nikt ich jeszcze nie widział, ta informacja dała początek gorącej dyskusji na ten temat. Czy w przyszłości będzie można zaprojektować dziecko? Czy świat zapełnią dzieci spreparowane na zamówienie? – pyta Olga Woźniak.

Agnieszka Jucewicz wzięła z kolei udział w warsztatach z bliskości w londyńskiej Szkole Życia i sprawdziła, z czym dzisiaj ludzkość ma największy problem. Na łamach miesięcznika znaleźć można jej rozmowę z założycielem placówki – Alainem de Bottonem.

Ponadto w numerze: seksuolog Michał Pozdał radzi co zrobić, kiedy do związku „wdarła się” rutyna, Urszula Dudziak opowiada Beacie Kęczkowskiej o swoim dzieciństwie i wychowaniu, a Wiesława Duda – mama Jana Krzysztofa Dudy zdradza sekret, jak wychować mistrza szachowego.

Nowe „Wysokie Obcasy Extra” dostępne będą w sprzedaży od 17 stycznia br. do 18 lutego br. w cenie 7,99 zł. Numer wspiera kampania promocyjna w Internecie (Wysokieobcasy.pl, Wyborcza.pl, Facebook, Instagram), w prasie („Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki, „Polityka”, „Newsweek”) oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej AMS. Działania reklamowe przygotował zespół marketingu „Wysokich Obcasów”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *