MediaZapowiedzi TV

Luty na kanale Epic Drama

Lutowe propozycje serialowe kanału Epic Drama reprezentują nieodmiennie najwyższy standard nowoczesnej rozrywki. Z wolna wypatrując wiosennego słońca, kontynuujemy emisję tytułów, które zyskały już grono wiernych widzów.

Restauracja

Gatunek: kostiumowy

Premiera: niedziela 3 lutego, godz. 12:45

Rok: 2017

Sezon 2: 10 x 60 min

Twórcy: Ulf Kvensler, Malin Nevander, Johan Rosenlind

Obsada: Suzanne Reuter, Mattias Nordkvist, Hedda Stiernstedt, Charlie Gustafsson

Akcja drugiej serii zaczyna się w roku 1955. Rozkwitają kolejne miłości, bohaterowie podejmują ryzykowne działania, a na światło dzienne wychodzą mroczne tajemnice. Rodzina Löwanderów prowadzi elegancką restaurację Djurgårdskällaren, znaną w Sztokholmie od lat. Helga, matka rodu, stara się kontrolować codzienne życie swoich synów, Gustafa i Petera, a także córki Niny. Po rozpadzie małżeństwa Nina zaczyna nowe życie, wkładając całą energię w stworzenie klubu jazzowego i odbudowę relacji z własną córką.

Sprawy Frankie Drake

Gatunek: kryminalny i thriller

W dni powszednie, premiera: poniedziałek 4 lutego, godz. 18:50

Rok: 2018

Sezon 2: 10 x 60 min

Twórcy: Carol Hay, Michelle Ricci

Obsada: Lauren Lee Smith, Chantel Riley, Rebecca Liddiard, Sharron Matthews, Grace Lynn Kung

„Sprawy Frankie Drake” to serial o jedynej w Toronto agencji detektywistycznej prowadzonej przez kobiety. Bohaterki zajmują się sprawami, z którymi nie radzi sobie policja i inni detektywi. Akcja drugiej serii rozgrywa się w roku 1921. Świat się zmienia. Wszędzie słychać jazz, a najważniejszymi tematami poruszanymi nad kieliszkiem w nielegalnych barach są komunizm i prohibicja.

W tych nowych czasach potrzebni są zupełnie nowi detektywi. Żądza przygód sprawia, że Frankie i Trudy choć ciągle wpadają w kłopoty, zawsze potrafią się z nich wyplątać. Sprawy, którymi się zajmują, zaprowadzą je w każdy zakątek Toronto, postawią na ich drodze ludzi z różnych środowisk, wśród których znajdzie się także wiele autentycznych, historycznych postaci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *