Lutowe zmiany w Telewizji JAMBOX

Z dniem 1 lutego br. ulega zmianie nazwa i logo kanałów Nat Geo Wild oraz Nat Geo Wild HD odpowiednio na National Geographic Wild i National Geographic Wild HD. Również 1 lutego kanał Kino TV zostanie podniesiony do wersji HD. Wersja SD nie będzie już od tego momentu nadawana.

 

National Geographic Wild to kanał dokumentalny prezentujący dziką przyrodę, przeznaczony do rodzinnego oglądania. Na ramówkę stacji składają się programy przybliżające widzowi świat fauny i flory z najróżniejszych zakątków ziemi, także tych bliskich człowiekowi.

W lutym National Geographic Wild przygotował premierowe filmy dla miłośników dzikich kotów: „Narodziny lwiego stada” i „Lwy w koronach drzew”, nową serię „Zabójcze królestwo Afryki”, kontynuację cyklu „Niezwykli przyjaciele ze świata zwierząt – najciekawsze historie”, a także nowe odcinki serialu „Urodzone w Afryce”.

Bez zmian pozostają pozycje na liście kanałów:

National Geographic Wild (553) i National Geographic Wild HD (345)

Kino TV to kanał filmowy z rodziny FilmBox prezentujący kino rozrywkowe w najczystszej postaci.

W bogatej ofercie programowej posiada fantastyczne kino akcji, obrazy wielokrotnie nagradzane na najważniejszych festiwalach filmowych, poruszające dramaty, zabawne komedie, seriale i miniseriale cieszące się popularnością na całym świecie oraz świetnej jakości wysokobudżetowe produkcje w gwiazdorskiej obsadzie.

Kanał Kino TV jest dostępny na pozycji 248

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *