Zapowiedzi TV

Luty na kanale DTX

Ekipa mechaników z Teksasu nie wie co to nuda! Dzięki gronu oddanych klientów oraz zdobyciu wielu nagród, ich ręce zawsze są pełne roboty.
 
TEKSAŃSKI TUNING
(TEXAS METAL)
Od piątku, 2 lutego, godz. 18:00
Ekipa mechaników z Teksasu nie wie co to nuda! Dzięki gronu oddanych klientów oraz zdobyciu wielu nagród, ich ręce zawsze są pełne roboty. Wygadani klienci, wymagające projekty i krótkie terminy to dla nich chleb powszedni. Przy terminarzu wypełnionym na kilka miesięcy wprzód i realizacji od 25 do 30 projektów miesięcznie, ten zespół naprawia i modyfikuje wszystko co tylko ma koła – od „muscle carów” do „monster trucków”.
W nadchodzącej serii, Bill i chłopaki przerobią nowiuteńskigo Forda F350 z roku 2017. Samochód zostanie obniżony dzięki zamontowaniu ręcznie robionego zawieszenia pneumatycznego. Ozdobiony zostanie też jedynym w swoim rodzaju hakiem holowniczym w kształce gęsi. Ten teksański zespół mechaników specjalizuje się w zupełnie wyjątkowych przeróbkach aut oraz przesuwa granice coraz dalej, konstruując samochody o wspaniałych osiągach.
POŁÓW NA KRAŃCU ŚWIATA
(ARCTIC WATERS)
Od środy, 7 lutego, godz. 18:00
Wody wokół koła podbiegunowego należą do najniebezpieczniejszych na świecie i co roku setki rybaków traci w nich życie. Przy bardzo wysokich falach, niewielkie łodzie rybackie ciągle ryzykują zatonięciem. Rybołówstwo jest jednak bardzo lukratywnym zajęciem i zachęceni wizją wysokich zarobków rybacy próbują zbić fortunę pomimo przeciwności.
W tej serii dokumentalnej poznamy rybaka Svenna i jego rodzinę, którzy prężnie działają by ocalić osadę, w której mieszkają. Położone na północy Norwegii Veidnes to będąca na skraju wymarcia wioska, licząca zaledwie 30 mieszkańców. Czy obietnica owocnych połowów i możliwości wzbogacenia się przyciągnie odpowiednią liczbę mężczyzn i kobiet by ziściło się marzenie Svenna o ożywieniu podupadającej osady rybackiej?
WARSZTAT RETRO
(FANTOMWORKS 4)
Od poniedziałku, 12 lutego, godz. 18:00
Pasją Dana Shorta i jego ekipy mechaników jest naprawianie zdezelowanych samochodów aby mogły powrócić na drogi. Warsztat „FantomWorks” jest największym tego typu biznesem na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych a zespół tam pracujący góruje nad konkurencją dzięki swojemu entuzjazmowi i umiejętności naprawiania i odnawiania aut, przywracając im dawną świetność.
W najdchodzących odcinkach, pewien klient prosi o częściowe odrestaurowanie Maserati z 1962, należącego do jego ojca. Gdy Dan ujawnia prawdziwą wartość wozu, stawka wyraźnie rośnie. Ponadto, czy uda się naprawić Mustanga Shelby GT500 z 1970 roku pomimo skutków korozji spowodowanej solą? Przy każdym z projektów motoryzacyjnych Dan korzysta z cech, jakie wyrobił w sobie będąc komandosem, takich jak umiejętność pracy zespołowej, motywacja do pracy, stanowczość w podejmowaniu decyzji. Dzięki podejściu jakie Dan ma do biznesu, jego warsztat odnosi coraz więcej sukcesów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *