Internet & Gry - Reklama

Wakacyjne podróże Polaków w wyjątkowym cyklu reportaży wideo Gazeta.pl

W każdą środę swoją premierę w serwisie Gazeta.pl ma kolejny odcinek niepowtarzalnego cyklu “Gazeta do pociągu”. To wideoreportaże z podróży pociągami na najpopularniejszych wakacyjnych trasach w całej Polsce, podczas których Tomasz Golonko poznał niesamowite historie Polaków z całego kraju.

W ciągu 5 dni Tomasz Golonko przejechał 2 500 kilometrów na trasie Warszawa-Gdańsk-Szczecin-Przemyśl-Kraków-Zakopane-Łodź-Warszawa. Przez ten czas poznał Polaków z całego kraju, podróżujących w bardzo różnych celach, i wysłuchał ich niesamowitych historii. Nowo poznani chętnie opowiadali o rodzinie i o miłości, ale też o alimentach, polityce, programie „500+”, o pracy i o emigracji.

W ostatnim opublikowanym odcinku „Gazety do pociągu” podróżujący na trasie Szczecin-Przemyśl przekonywali, jak ważne są relacje w rodzinie, chociażby wśród rodzeństwa.
Poszczególne odcinki tego wyjątkowego cyklu przywołują wiele wspomnień wśród widzów, którzy nie tylko wspominają swoje przygody podczas podróży na wybranych trasach, ale są też poruszeni niełatwymi, ale prawdziwymi i szczerymi historiami bohaterów wideoreportaży Tomasza Golonki.

Z materiału nagranego przez ekipę wideo Gazeta.pl, która towarzyszyła Tomaszowi Golonce, powstały już 3 odcinki cyklu, które można już obejrzeć na stronie http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/0,160389.html. Kolejne będą się pojawiały w serwisie Gazeta.pl do końca września – jako podsumowanie letnich podróży po Polsce.

Materiały powstały jako efekt współpracy redakcji „Wiadomości” Gazeta.pl i zespołu wideo Gazeta.pl.

Tomasz Golonko to doświadczony reporter, który regularnie przygotowuje nie tylko materiały na temat najważniejszych wydarzeń, ale również sondy i reportaże wideo publikowane w Gazeta.pl.

Cykl „Gazeta do pociągu” wspiera promocja w mediach społecznościowych oraz autopromocja w serwisach Gazeta.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *