Luty na kanałach Cartoon Network i Boomerang

W rozszerzeniu przedstawiamy ramówkę kanałów Cartoon Network i Boomerang na luty wraz z propozycjami programowymi .

KLOPSIKI I INNE ZJAWISKA POGODOWE
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 11 LUTEGO O 18:05
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 18:05
   
 
W lutym na kanale Cartoon Network premiera nowych odcinków drugiego sezonu serialu „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe”. W jednym z nich wszyscy znajomi szkolnej reporterki Sam zapomną o urodzinach dziewczynki. Czy Flint zdoła rozchmurzyć rozczarowaną przyjaciółkę i znajdzie okazję do przeprosin? Nie będzie to łatwym zadaniem, ponieważ młoda dziennikarka wpadnie na trop sensacji, która całkiem zawróci jej w głowie.
TRANSFORMERS: CYBERVERSE
PREMIERA W SOBOTĘ 9 LUTEGO O 20:45 EMISJA W SOBOTY I NIEDZIELE O 20:45  
   
 
Wkrótce Bumblebee stanie przed wielkim wyzwaniem i zrozumie, jak ważna jest jego misja na Ziemi oraz jakie konsekwencje może przynieść zwycięstwo Decepticonów nad Autobotami. Żółty bohater będzie musiał odnaleźć w sobie prawdziwego lidera i, idąc w ślady Optimusa Prime’a, przeciwstawić się armii wroga. Nowe przygody mechanicznych wojowników z „Transformers: Cyberverse” tylko w Cartoon Network!
KRÓLIKULA PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 18 LUTEGO O 16:10 EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 16:10                        

  Boomerang zaprasza na premierę trzeciego sezonu serialu o losach uroczego wampirka ze słabością do soku z marchewki. Królikula zaskoczy swoich przyjaciół posiadaniem wyjątkowego talizmanu – bardzo szczęśliwej króliczej łapki. To dzięki niej mały bohater zawsze wygrywa w grach planszowych i innych znacznie ważniejszych pojedynkach. Jednak co się stanie, gdy przedmiot zaginie?
THE HAPPOS FAMILY PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 11 LUTEGO 13:50 EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 13:50      
Nowe przygody boomerangowych hipopotamów z „The HAPPOS Family” zagoszczą na ekranach już w lutym! Widzowie będą mieli okazję sprawdzić, na jakie zwariowane pomysły wpadnie tym razem rodzinka z afrykańskiego parku safari. Nie zabraknie głośnych śpiewów, chodzenia przez sen i sportowej olimpiady dla hipciów. Z tymi niebieskimi rozrabiakami dobra zabawa jest gwarantowana!

GRAND PRIX ODLOTOWYCH WYŚCIGÓW
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 4 LUTEGO O 17:05 EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 17:05      
Dastardly, Muttley, Penelopa, Piękny Piotruś, a może inny uczestnik odlotowych wyścigów zdobędzie Grand Prix pojedynku? W Boomerangu zabawne postacie z kultowego serialu będą zaciekle rywalizować o trofeum. Czy to na pustyni – wśród starożytnych piramid, czy na greckich wodach przy użyciu łodzi, zawodnicy dadzą z siebie wszystko, by zyskać tytuł zwycięzcy! O tym, kto nim zostanie, fani serialu przekonają się już w lutym.


„TZWARIOWANE MELODIE – MALUCHY W PIELUCHACH
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 4 LUTEGO O 15:45
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 15:45
 

 
Maluchy ze „Zwariowanych Melodii” w lutym wracają do Boomeranga. Cała drużyna dzieciaków zorganizuje udawane lekcje, żeby przygotować się na prawdziwy szkolny debiut. Mały Bugs oraz jego przyjaciele w pieluchach – Daffy, Tweety, Sylwester, Lola i Taz stawią też czoła nocnym strachom i wspólnie zbadają, skąd dochodzą hałasy, które nie dają im spać.TWÓJ POPOŁUDNIOWY MARATON
PREMIERA W PIĄTEK 1 LUTEGO O 12:40
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 12:40
 
 


Brygada detektywów ponownie ruszy w pościg za potworami, które grasują po okolicy i dręczą niewinnych obywateli! W ramach specjalnego popołudniowego maratonu w jednym z odcinków „Wyluzuj, Scooby – Doo!” paczka przyjaciół będzie pracować nad rozwiązaniem 700-letniej japońskiej tajemnicy. Kiedy indziej Scooby-Doo, Kudłaty, Fred, Daphne i Velma wyruszą w trzydniową podróż pociągiem pełnym zagadek, których nikt dotąd nie potrafił rozwiązać. To wszystko czeka na widzów w Boomerangu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *