MediaZapowiedzi TV

Luty na kanałach Cinemax

Młoda Juliette (Jeune Juliette) – nastolatka z nadwagą nie zważa na niemiłe komentarze kolegów ze szkoły i ze wszystkich sił stara się podążać za swoimi marzeniami (premiera 1 lutego, Cinemax).

 

 • Genialna przyjaciółka II, odc. 1 (My Brilliant Friend II. Ep. 01) – drugi sezon serialu opartego na cyklu powieści Eleny Ferrante przedstawiającego historię trwającej sześćdziesiąt lat przyjaźni między dwoma kobietami (premiera pierwszego odcinka 4 lutego, kolejne w czwartki, Cinemax2)

 • Rosyjski młokos (A Russian Youth) – podczas I wojny światowej naiwny chłopak z marzeniami o chwale dołącza do rosyjskiej armii i szybko zostaje poważnie ranny w ataku gazowym. Nagrody na MFF w Pekinie i Sewilli (premiera 6 lutego, Cinemax2)
 • Lato Bagnoldów (Days Of The Bagnold Summer) – rozwódka w średnim wieku i jej nastoletni syn, wielki fan thrash metalu, niespodziewanie zmuszeni są spędzić razem sześć długich wakacyjnych tygodni. Scenariusz oparty na powieści graficznej Joffa Winterharta (premiera 7 lutego, Cinemax)
 • Smak pho (The Taste Of Pho) – mieszkający w Warszawie wietnamski kucharz próbuje odnaleźć się w europejskiej kulturze, którą jego dziesięcioletnia córka przyjęła już dawno za swoją własną (premiera 7 lutego, Cinemax2)
 • Halali (Hallali) – liberalny polityk zostaje nowym burmistrzem małego miasteczka i rozpoczyna walkę z wielkim lokalnym przestępcą (premiera 8 lutego, Cinemax)

 • Antygona (Antigone) – współczesna adaptacja klasycznej greckiej tragedii, która przedstawia historię kobiecego dążenia do sprawiedliwości i zarazem opisuje doświadczenia imigrantów w Montrealu. Nagroda na MFF w Toronto (premiera 13 lutego, Cinemax2)
 • Podróż poślubna (Honeymood) – para nowożeńców przybywa do luksusowego apartamentu i zamiast cieszyć się romantyczną nocą, wdaje się w sprzeczkę, która wkrótce przekształca się w surrealistyczną odyseję ulicami Jerozolimy (premiera 14 lutego, Cinemax)
 • Anioł (Angel (Aka. Un Ange)) – podczas wakacji zdyskredytowany atleta zakochuje się w pełnej uroku prostytutce. Film przedstawia ostatnie 24 godziny życia sportowca (emisja 14 lutego, Cinemax2)
 • Wolny duch (Age Out) – młody chłopak po opuszczeniu rodziny zastępczej staje się drobnym przestępcą i odkrywa z pozoru niemożliwą miłość. Dwie nagrody na MFF w Szanghaju (emisja 15 lutego, Cinemax)
 • Nigdy nie jest za późno (Never Too Late) – historia czterech mężczyzn w podeszłym wieku, którzy wykorzystują umiejętności zdobyte podczas wojny w Wietnamie, aby wydostać się z domu opieki (premiera 17 lutego, Cinemax)

 • Prawda i sprawiedliwość (Truth And Justice) – ciężko pracujący młody rolnik musi zmierzyć się ze złośliwym sąsiadem, własną rodziną i przekonaniami, aby przekształcić zapuszczoną farmę w kwitnące gospodarstwo ze swoich marzeń (premiera 20 lutego, Cinemax2)
 • Nocą (Nocturnal) – szesnastolatkę i dwa razy starszego od niej mężczyznę zaczyna łączyć sekretna relacja balansująca na granicy flirtu i przyjaźni. Specjalna Nagroda Jury na MFF w Sofii (premiera 21 lutego, Cinemax2)
 • Koda (Coda (2019)) – pod koniec kariery słynny pianista nagle zaczyna odczuwać wielką tremę przed występami. Znajduje jednak inspirację w osobie wolnej duchem krytyczki muzycznej, która wierzy, że może mu pomóc. Patrick Stewart i Katie Holmes w rolach głównych (premiera 22 lutego, Cinemax)

 • Znaki szczególne (Identifying Features) – szukająca zaginionego syna kobieta spotyka na swojej drodze deportowanego z USA młodego mężczyznę. Razem przemierzają bezlitosne meksykańskie bezdroża opanowane przez paramilitarne bojówki. Dwie nagrody na Międzynarodowym Festiwalu Kina Niezależnego Sundance (premiera 27 lutego, Cinemax2)
 • Stuber (Stuber) – kierowca Ubera musi zmierzyć się z nie lada wyzwaniem, kiedy jego klient okazuje się być policjantem na tropie groźnego mordercy. Kumail Nanjiani w roli głównej (premiera 28 lutego, Cinemax)
 • Filofobia (Philophobia) – ostatni tydzień szkoły na zawsze zmienia życie początkującego pisarza oraz jego przyjaciół (premiera 28 lutego, Cinemax2)

Seriale:

 • Genialna przyjaciółka II, odc. 1 (My Brilliant Friend II. Ep. 01) – drugi sezon serialu opartego na cyklu powieści Eleny Ferrante przedstawiającego historię trwającej sześćdziesiąt lat przyjaźni między dwoma kobietami (premiera pierwszego odcinka 4 lutego, kolejne w czwartki, Cinemax2)
 • Six (Six) – serial opowiadający o amerykańskim oddziale żołnierzy do zadań specjalnych walczących na wojnie w Afganistanie (kontynuacja, Cinemax)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *