MediaPolsat

Polsat Talenty: Grupa Polsat rozwija współpracę z artystami

Celem nowej spółki jest poszerzanie relacji z gwiazdami i poszukiwanie nowych talentów. Oddzielny podmiot będzie zajmował się współpracą Grupy Polsat z artystami oraz prezenterami – zarówno obecnymi, jak i przyszłymi. Koncepcja działania Polsat Talenty została wypracowana i będzie realizowana pod kierunkiem Prezesa Zarządu Telewizji POLSAT, Stanisława Janowskiego.

 

– Chcemy rozwijać nasze relacje z obecnymi czy przyszłymi gwiazdami i wykorzystywać do tego potencjał całej naszej Grupy. Celem jest zbudowanie modelu, w którym nasza współpraca będzie długofalowa i maksymalnie szeroka i nie będzie ograniczona do obecności artysty czy prezentera wyłącznie w danym programiemówi Stanisław Janowski, Prezes Zarządu Telewizji POLSAT.

Polsat Talenty swoją działalność będzie rozwijać między innymi dzięki współpracy z Telewizją Polsat (nadawcą ponad 30 kanałów telewizyjnych), telewizją internetową IPLA, Interią czy Biurem Reklamy Polsat Media. Wśród najważniejszych partnerów Grupy są również Stowarzyszenie Program Czysta Polska i Fundacja Polsat.

Pracami Polsat Talenty pokieruje Katarzyna Wajda, która została Prezesem Zarządu spółki i będzie tę funkcję łączyła z wykonywaniem obowiązków Zastępcy Dyrektor Programowej Telewizji POLSAT. W zarządzie Polsat Talenty zasiada również w randze Wiceprezesa Janusz Sabaj, który był m.in. współtwórcą pierwszego w Polsce działu współpracy z gwiazdami w ramach Aliganza Fashion Agency.

– Za każdą gwiazdą stoi zespół profesjonalistów, którzy kształtują jej medialny wizerunek, opracowują i realizują strategię marketingową, zabiegają o kontrakty reklamowe. W Polsat Talenty wykorzystując potencjał Grupy, będziemy mogli zaoferować gwiazdom – czy to obecnym, czy przyszłym – jeszcze więcej możliwości współpracy wyjaśnia Katarzyna Wajda. Przygotowywane przez nas strategie będą dotyczyły zarówno obecności gwiazd w ponad trzydziestu kanałach Telewizji Polsat, jak również ich szeroko rozumianej działalności medialnejdodaje Janusz Sabaj.

Wśród najważniejszych zadań spółki Polsat Talenty znajdzie się m.in. zarządzanie budżetem niezbędnym do realizacji strategii dla osób już współpracujących z Telewizją POLSAT. Kolejny kluczowy cel to poszukiwanie i pozyskiwanie nowych talentów. W pierwszej kolejności zostaną uregulowane zasady współpracy stacji z jej najważniejszymi i najpopularniejszymi prezenterami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *