Luty na kanale CBS Reality

W tym miesiącu na CBS Reality szczególnej uwadze polecamy serię dokumentalną będąca produkcją własną kanału, „Głos mordercy”, która w lutym powraca na antenę z 3. sezonem. „Głos mordercy” to fascynujący program, który dzięki rewolucyjnej technologii i autentycznym nagraniom zeznań prawdziwych morderców stawia widzów twarzą w twarz ze złem.

W sezonie 3. analizowane będą zeznania między innymi: Iana Stewarta, który zamordował swoją żonę w ich własnym domu, porywaczy z Bristolu, Nathana Matthewsa i Shauna Hoare’a oraz tak zwanych „morderców z Coventry Costco”, Davida i Rogera Cooperów.

Również w lutym polecamy premiery 3. sezonu serialu „Tragedia ze skandalem w tle”, opowiadającego o prawdziwych wydarzeniach z pierwszych stron gazet, 11. sezonu serii „Na straży prawa” ukazującego pracę służb granicznych w Australii oraz 30. sezonu serii „48 godzin”, który bada najbardziej intrygujące przestępstwa i sprawy sądowe  dotykające wszystkich obszarów ludzkiego życia.

GŁOS MORDERCYSEZON 3.

PREMIERA

Produkcja własna CBS Reality

Od 17 lutego w każdą niedzielę o 22:00.

Kontynuacja w kolejnym miesiącu

Fascynująca seria dokumentalna produkcji CBS Reality, której gospodarzem jest profesor David Wilson, dzięki rewolucyjnej technologii i autentycznym nagraniom zeznań prawdziwych morderców stawia widzów twarzą w twarz ze złem.

W sezonie 3. analizowane będą zeznania między innymi: Iana Stewarta, który zamordował swoją żonę w ich własnym domu, porywaczy z Bristolu, Nathana Matthewsa i Shauna Hoare’a oraz tak zwanych „morderców z Coventry Costco”, Davida i Rogera Cooperów.

TRAGEDIA ZE SKANDALEM W TLESEZON 3.

PREMIERA

Od 10 lutego w każdą niedzielę o 21:00.

Kontynuacja w kolejnym miesiącu

„Tragedia ze skandalem w tle” to opowieści o prawdziwych wydarzeniach, które trafiły na pierwsze strony gazet. Serial przedstawia relacje członków rodzin ofiar, sędziów, stróżów prawa i dziennikarzy zamieszanych w skandal, dzięki którym widz poznaje nowe informacje i zyskuje unikalną perspektywę.

Narratorem każdego z odcinków jest Steve Helling, autor i dziennikarz kryminalny, który w swej karierze opisywał kilka głośnych skandali, w tym sprawy Casey Anthony i Amy Fisher.

NA STRAŻY PRAWA SEZON 11.

PREMIERA

Od 4 do 15 lutego w dni powszednie po dwa odcinki od 19:00

Każdego dnia do Australii przybywa ponad 20 tys. osób, zarówno drogą morską, jak i powietrzną. Ile z nich jest naprawdę tymi, za kogo się podają? Czy przyjeżdżają na wakacje, czy też mają bardziej złowrogie intencje? Służby graniczne są dosłownie na pierwszej linii, chroniąc Australię przed narkotykami, nielegalnymi imigrantami i potencjalnymi terrorystami. Są także ostatnią linią obrony przed niepożądanymi zwierzętami, szkodnikami i niebezpiecznymi chorobami napływającymi do kraju.

Twórcy serii uzyskali szeroki dostęp do wszystkich obszarów bezpieczeństwa narodowego – nie tylko na lotniskach, ale także na wodach terytorialnych i centrach wysyłkowych w całym kraju. Kamery obserwują planowanie i wdrażanie na wielką skalę operacji mających na celu przechwytywanie transportów broni czy narkotyków, a także odkrywają dziwne i nietypowe przedmioty, które ludzie próbują przemycić do kr

48 GODZINSEZON 30.

PREMIERA

Od 18 lutego w dni powszednie o 20:00.

Kontynuacja w kolejnym miesiącu

Program „48 godzin” bada najbardziej intrygujące przestępstwa i sprawy sądowe, które dotykają wszystkich obszarów ludzkiego życia. W każdym odcinku pokazane są wnikliwe śledztwa w sprawach wzbudzających ogromne emocje.

Przez wiele sezonów seria „48 godzin” była liderem w dziedzinie oryginalnego reportażu i dziennikarstwa śledczego – pomogła uwolnić niesłusznie skazanych, spowodowała ponowne otwarcie i rozwiązanie zamkniętych już spraw oraz zmieniła życie wielu ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *