MediaZapowiedzi TV

Luty na kanale CI Polsat

W lutym na kanale Crime+Investigation Polsat uwadze widzów szczególnie polecamy m.in. nowy program dokumentalny “W ślad za mordercą” (premiera 12.02) w którym przyjrzymy się zachowaniu sprawców zbrodni po popełnieniu przez nich przestępstwa. 

W ŚLAD ZA MORDERCĄ
What the Killer Did Next 
We wtorki o 22:00 od 12 lutego w Crime+Investigation Polsat
4X60’

Każdy odcinek tego nowego serialu kryminalnego rozpoczyna się morderstwem. Naszym zadaniem jest znalezienie motywu zbrodni i sporządzenie portretu psychologicznego osoby, która mogłaby popełnić tak okrutną zbrodnię. Nie będziemy jednak analizować wydarzeń, które poprzedziły morderstwo, ale przyjrzymy się zachowaniu mordercy po popełnieniu przestępstwa.

W pierwszej części każdego odcinka będziemy świadkami przerażającego zabójstwa. Policjanci zdradzą nam kulisy swojej pracy i powiedzą, jak przebiegają poszukiwania mordercy. Będziemy towarzyszyć stróżom prawa aż do chwili ustalenia tożsamości przestępcy. Prześledzimy również przebieg sprawy sądowej i tam się zatrzymamy. Wtedy cofniemy się w czasie do dnia morderstwa i jeszcze raz przyjrzymy się rozwojowi wydarzeń, tym razem z perspektywy mordercy.

POLICJA NA ŻYWO: VIDEO PATROL
PD Cam S1 & 2
W piątki o 22:00, od 22 lutego w Crime+Investigation Polsat
24X30’

Przejmujący serial dokumentalny, którego gospodarzem jest sierżant Sean ‘Sticks’ Larkin z policji stanowej w Tulsie, w stanie Oklahoma. Każdy z 30-minutowych odcinków pokazuje jak z punktu widzenia policji wygląda praca w wydziale do spraw gangów. Widzowie będą świadkami szalonych pościgów i konfrontacji.

Twórcy serialu wykorzystali nie tylko nagrania z kamer noszonych na ciele funkcjonariuszy czy z wideorejestratorów samochodowych, ale także materiały z helikopterów, monitoringu miejskiego i przemysłowego oraz nagrane prywatnymi telefonami komórkowymi przez osoby cywilne. Dzięki tym nowatorskim technikom widzowie otrzymują bardzo prawdziwy, pozbawiony retuszu obraz wydarzeń, który mogą poddać własnej ocenie w sposób niespotykany nigdy wcześniej.

ŁOWCA ZBRODNI
Homicide Hunter S6A
W czwartki o 22:00, od 7 lutego w Crime+Investigation Polsat
10X60’

Porucznik Joe Kenda i jego zespół z Colorado Springs rozwiązali aż 387 spraw o zabójstwo, osiągając 92% wykrywalności.

W każdym odcinku sam Kenda opowiada o najciekawszych i najtrudniejszych w swojej karierze śledztwach w sprawie zabójstwa, czemu towarzyszą udramatyzowane rekonstrukcje wydarzeń. „Łowca zbrodni” pokazuje od kuchni pracę jedego z najlepszych śledczych na świecie i sposoby, jakimi rozwiązuje się autentyczne sprawy kryminalne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *