Luty na kanale Crimie+Investigation Polsat

W lutym na Crimie+Investigation Polsat zagości nowy sezon oryginalnego programu „Polskie zabójczynie”. Poznamy historie kobiet, których mroczne zbrodnie wstrząsnęły całą Polską. Widzowie będą mogli także prześledzić życiorysy najbardziej przerażających seryjnych morderców w programie „Potwór w ludzkiej skórze”, wśród których znalazł się m.in. Charles Manson. Przed nami też rozmowy z najbardziej znanymi amerykańskimi zbrodniarzami w nowym sezonie „Jestem mordercą” oraz poruszające wyznania w drugiej serii programu „R. Kelly: jego wszystkie ofiary”, który śledzi przebieg procesu przeciwko piosenkarzowi i odkrywa nowe szczegóły na temat jego przestępstw.

 

 

 

 

 

Polskie zabójczynie
Polish Killer Women
W piątki o 22:00 od 28 lutego na Crime+Investigation Polsat

„Polskie zabójczynie” to oryginalna produkcja Crime+Investigation Polsat, zgłębiająca najmroczniejsze polskie sprawy kryminalne, w których główną rolę odegrały kobiety. Trzeci sezon próbuje odpowiedieć na pytanie, co kieruje matkami, które zabijają cudze dzieci? Siotrami, które mordują własne rodzeństwo? Kochankami, które pozbawiają życia narzeczone kochanków?

Twórcy w programie „Polskie zabójczynie” prezentują sprawy, które elektryzowały opinię publiczną w całym kraju. Opowieści o kobietach, które dopuściły się najpodlejszych czynów uzupełnione są o inscenizacje oraz wypowiedzi osób zaangażowanych w poszczególne sprawy – funkcjonariuszy organów ścigania, psychologów, dziennikarzy.

Potwór w ludzkiej skórze
Very Scary People 1B
We wtorki o 22:00 od 4 lutego na Crime+Investigation Polsat

“Potwór w ludzkiej skórze” to seria kryminalna, która dokumentuje życie najbardziej przerażających i diabolicznych przestępców ostatnich dekad.

Każdy, dwugodzinny odcinek śledzi straszne zbrodnie, których dokonali, jak udało im się przez wiele lat unikać kary. Co sprawia, że człowiek staje się potworem w ludzkiej skórze?

Jestem mordercą
I am Killer S02
W czwartki o 22:00 od 23 stycznia na Crime+Investigation Polsat

Sky Vision Productions przedstawia nowy cykl dokumentalny, w którym głosu udzielono bezpośrednio sprawcom zabójstw. Najbardziej znani mordercy w Ameryce opowiadają swoje historie, wzbogacone o zeznania świadków, udramatyzowane rekonstrukcje wydarzeń i rozmowy z ekspertami. Wszyscy czekają na egzekucję i w krótkim czasie, jaki im pozostał, postanowili wyjaśnić powody, dla których się znaleźli w celi śmierci.

Ich wina nie ulega wątpliwości, a ich żal jest szczery. Pragnąc się pojednać z samymi sobą i swoimi ofiarami, opowiadają o miłosnych trójkątach, zazdrości, zemście, chciwości, obsesjach i namiętnościach, które skłoniły ich do odebrania komuś życia.

R. Kelly: jego wszystkie ofiary
Surviving R. Kelly Part II: The Reckoning
W czwartki o 21:00 od 27 lutego na Crime+Investigation Polsat

Program “R: Kelly: jego wszystkie ofiary” wstrząsnął widzami na całym świecie, którzy domagają się sprawiedliwości dla ofiar piosenkarza. Druga część serii śledzi przebieg sprawy sądowej o molestowanie, pojawienie się nowych taśm video oraz szczegóły nowych śledztw prowadzonych przeciwko niemu.

Aby zrozumieć, co wywołało obecny skandal, twórcy programu prześledzą jak R. Kelly’emu udało się przez tyle lat uniknąć schwytania i jak ta sprawa wpłynęła na publiczny dyskurs na temat molestowania seksualnego na świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *