Luty na kanale Lifetime

W telewizji Lifetime m.in. przyjrzymy się bliżej szokującej historii jednego z najsłynniejszych piosenkarzy R&B w głośno komentowanym programie dokumentalnym „R. Kelly: jego wszystkie ofiary” (premiera 7 lutego).

POLIGAMIA: UCIEC Z SEKTY
Escaping Polygamy 
W środy o 21:00, od 13 lutego w Lifetime

Trzy siostry uciekły z poligamicznej sekty i teraz pomagają innym odzyskać wolność. Andrea, Jessica i Shanell jako młode dziewczyny wyrwały się ze szponów potężnego Klanu Kingston, który działa w Salt Lake City w stanie Utah. Choć od tamtej pory minęło kilkanaście lat, wszystkie trzy z wielkim zaangażowaniem wspierają innych członków sekty, którzy się w niej urodzili i wychowali, ale chcieliby rozpocząć nowe życie na własny rachunek.

W każdym godzinnym odcinku siostry współpracują ze znajomymi i nieznajomymi, znajdującymi się na różnych etapach zrywania z poligamią. Jak się przekonamy, jest to proces długotrwały i często bardzo skomplikowany.

R. KELLY: JEGO WSZYSTKIE OFIARY
Surviving R. Kelly
W czwartki o 22:00, od 7 lutego w Lifetime

Wyjątkowy serial dokumentalny poświęcony historii jednego z najbardziej cenionych piosenkarzy R&B. Niepowtarzalne brzmienie i styl R. Kelly’ego stały się inspiracją dla wielu artystów. Jednak popularność przyniosły mu nie tylko dokonania muzyczne, ale też opinia uwodziciela. Cieniem na jego spektakularnej karierze kładą się pogłoski o przestępstwach na tle seksualnym, a nawet pedofilii. Pomimo obciążających go dowodów i zeznań licznych świadków do dzisiaj R. Kelly nie usłyszał wyroku skazującego.

W serialu przedstawiono wypowiedzi ofiar artysty, a także osób z jego bliskiego otoczenia, które doświadczyły lub były świadkami jego zachowań. Podają one nowe fakty świadczące o tym, że R. Kelly dopuszczał się aktów przemocy seksualnej, psychicznej i fizycznej. Widzowie po raz pierwszy mają możliwość poznania ich przejmujących historii.

KINO LIFETIME (od pn-pt o 23:00, od 1.02)

WROBIONA NARZECZONA
Framed By My Fiancé 
14 lutego o 23:00

Daniel to błyskotliwy prawnik, który wkrótce ma zostać najmłodszym sędzią w stanie. Kiedy kierując samochodem uderza w inne auto na siedzeniu pasażera towarzyszy mu narzeczona, Jenny. Kobieta traci przytomność, a kiedy ją odzyskuje dowiaduje się, że kierowca drugiego pojazdu nie żyje, a ona jest oskarżona o zabójstwo.

Daniel, by ukryć swą winę umieścił ją za kierownicą pojazdu, zanim na miejscu wypadku zjawiła się pomoc. Zdesperowana Jenny usiłuje przekonać do swojej wersji wydarzeń żonę zmarłego kierowcy, ale Daniel nie cofnie się przed niczym, by ukryć prawdę. Występują Katrina Bowden i Jason-Shane Scott.

ZAGINIONA ŻONA
The Lost Wife of Robert Durst
21 lutego o 23:00

Robert Durst trafił na czołówki gazet w związku z kontrowersyjnym serialem dokumentalnym, po którym aresztowano go za zabójstwo dziennikarki Susan Berman. Film zrealizowany dla Lifetime opowiada wcześniejszą historię jego zaginionej pierwszej żony. Młoda i naiwna Kathie (Katharine McPhee) zakochuje się w czarującym oryginale Robercie Durscie (Daniel Gillies), potentacie na rynku nieruchomości.

W miarę upływu czasu ich małżeństwo staje się coraz dziwniejsze i mroczniejsze. Kiedy w 1982 roku Kathie znika, policja nie traktuje tego poważnie, z czym nie może się pogodzić rodzina i przyjaciele zaginionej. Durst czeka obecnie w więzieniu na proces o zabójstwo Susan Berman, ale wciąż nie wiadomo, co naprawdę stało się z Kathie. Film próbuje pokazać świat Roberta Dursta i wyjaśnić losy jego żony.

ZŁA UCZENNICA
The Wrong Student
28 lutego o 23:00

Ze względu na plany biznesowe Kelly Halligan przeprowadza się z Nowego Jorku do Kalifornii. Kiedy towarzysząca jej 17- letnia siostrzenica chce zapisać się do drużyny piłki nożnej, uwagę kobiet zwraca przystojny nowy trener, Dominic. Poznają też atrakcyjną, choć nieco niezrównoważoną Maddie, należącą do szkolnej drużyny piłkarskiej.

Dominic nawiązuje romans z Kelly, ale jednocześnie staje się obiektem westchnień Maddie. Dziewczyna ma obsesję na punkcie swojego trenera, a gdy ten odrzuca jej niedwuznaczne awanse, usiłuje zniszczyć życie jemu i Kelly.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *