MediaPlayerTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Luty z Playerem (wideo)

Już w lutym w serwisie zadebiutują pierwsze premiery nowego sezonu. Dwie z nich to kontynuacje długo wyczekiwanych hitów serialowych pod marką Player Original – „Tajemnicy zawodowej” i „Kontroli”. Nie zabraknie też atrakcji dla fanów programów typu reality. Już wkrótce w Playerze zadebiutują „Projekt Cupid”, nowy program z Barbarą Kurdej-Szatan i Przemkiem Kossakowskim, oraz najnowsze serie „Hotelu Paradise”, „Kuchennych rewolucji” czy „Królowych życia”. Platforma przygotowała też coś dla wielbicieli dobrego kina. Niebawem do kolekcji Filmów w Twoim pakiecie dołączą kolejne tytuły, m.in. „Kler”, „Zimna wojna” i „Ostatnia rodzina”. A to tylko przedsmak tego, co player.pl przygotował dla swoich użytkowników w nadchodzącym miesiącu.

SERIALE

„KONTROLA 3” PLAYER ORIGINAL – 10 LUTEGO

Po wielkim sukcesie 2. serii Player zaprasza na kontynuację światowego fenomenu, czyli kolejną odsłonę serialu „Kontrola”. Przed użytkownikami serwisu 6 premierowych odcinków. W nowej serii Majka wraca z Erasmusa z Hiszpanii. W czasie jej nieobecności Natalia skupiła się na realizacji swoich marzeń. Po miesiącach rozłąki nie mogły się doczekać ponownego spotkania. Burzliwe czasy mają już za sobą, teraz do szczęścia potrzebują tylko siebie. I kiedy może się już wydawać, że nic nie zmąci ich szczęścia, los wywraca ich życie do góry nogami. W nowych odcinkach gościnnie pojawią się: Dorota Stalińska, Katarzyna Gniewkowska, Cezary Żak, Irena Melcer, Agata Różycka oraz Ralph Kamiński!

„TAJEMNICA ZAWODOWA 2” PLAYER ORIGINAL – 22 LUTEGO

Świetnie przyjęty serial „Tajemnica zawodowa” wraca z drugim sezonem z premierą w Playerze! W drugiej serii Julia uwalnia się z toksycznych więzi, jakie łączyły ją z wiarołomnym mężem i jego kochanką. Jednak wolność ma swoją cenę. Człowiek, którego dotąd broniła jako ojca swoich dzieci, teraz staje się jej wrogiem. Jak walczyć z kimś, kogo się zna najlepiej? Kim okaże się Kinga Górska, z którą dotąd Julia walczyła? Do obsady dołączają: Katarzyna Herman, Dorota Chotecka, Mateusz Rusin, Karolina Porcari i Marcin Czarnik.

„BUNT” – 31 STYCZNIA – NOWOŚĆ, ZOBACZ TO JAKO PIERWSZY!

Nowy serial codzienny „Bunt” to idealna pozycja dla młodszego, jak i starszego widza. Kajetan, “Lolita”, “Jajko”, Zośka, “Bolo” i inni – każdy z tych bohaterów serialu przeżył już swój nastoletni bunt, jednak w ich przypadku było to coś więcej niż burza hormonów. Dysfunkcyjne rodziny, konflikty z prawem, niewłaściwe towarzystwo to tylko niektóre z powodów ich pobytu w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym. A tam apodyktyczna pani dyrektor – Agata Gawron – systematycznie wprowadza nowe obostrzenia i kary, które blokują młodzież, poniżają ją i jeszcze bardziej pogrążają w problemach, z którymi się zmagają. W końcu młodzi nie wytrzymują i wybucha BUNT! w obronie własnej godności… Ostatnią deską ratunku jest były dyrektor ośrodka, legendarny Tomasz Wilk, który w wyniku dramatycznych wydarzeń z przeszłości skazał się na banicję. W Playerze premierowy odcinek serialu zawsze zobaczysz jako pierwszy!

„19+” – 21 LUTEGO – NOWY SEZON!

Już od 21 lutego – tydzień przed premierą w TV – Player zaprasza na kolejne spotkanie z bohaterami serialu „19+”. Wiosenny sezon rozpocznie się od przygotowań do ślubu Kai i Froda. Czy wszystko pójdzie po myśli zakochanych? Kłopoty małżeńskie z kolei nie ominą Kasi i Witka. A wszystko przez pojawienie się Łukasza, pierwszej miłości dziewczyny. Ten z kolei wpadnie w oko Iwonie, która przy nowym adoratorze będzie usiłowała zapomnieć o Wojtku.

„SUBURBIA” – 24 LUTEGO – NOWOŚĆ!

W lutym Player zaprasza na kolejną serialową nowość. Tym razem zagraniczną – rosyjską. „Suburbia” to trzymający w napięciu, pełen akcji serial o zwykłej szkole w niebezpiecznej dzielnicy. Zwykła szkoła w niebezpiecznej dzielnicy. Trudna młodzież, o którą nikt się nie troszczy. Na co dzień boryka się z problemem przestępczości, używek, seksu i okrucieństwa. Jednak jak zrównoważyć prawo i przestępczość, skoro ta ostatnia jest jedyną szansą na przeżycie?

W ŚWIECIE REALITY

„PAŁACOWE LOVE” – 25 STYCZNIA – NOWOŚĆ!

Sześć par, które w programie zawalczy o zbudowanie trwałego związku. Towarzyszyć im będą mentorzy, przewodnicy po zapomnianym świecie XIX-wiecznych zasad i twardych reguł: doktor Agnieszka Bąbel, specjalistka ds. dawnej obyczajowości w Polskiej Akademii Nauk oraz Maciej Liziniewicz, „Pan Serce”, pastor i terapeuta par. Z kolei w roli prowadzących program widzowie zobaczą Mariusza Kozaka i Jacka Szawiołę, znanych z kanapy programu „Gogglebox. Przed telewizorem”.

„PROJEKT CUPID” – 12 LUTEGO – NOWOŚĆ!

“Projekt Cupid” to nowy program, w którym widzowie poznają kilkoro niezwykłych osób – Olę, Jakuba, Maję, Krystiana, Martę, Sylwestra, Bartka – w spektrum autyzmu, z Zespołem Downa i Syndromem Tourette’a. Każda z nich poszukuje miłości, dlatego redakcja programu wraz z pomocą ekspertów spróbuje znaleźć dla nich idealnych kandydatów na randkę w ciemno. Oprócz obecnych na planie specjalistów, wsparciem podczas przygotowań, a także towarzyszami rozmów będą: Barbara Kurdej-Szatan oraz Przemek Kossakowski.

„HOTEL PARADISE EXTRA” – 21 LUTEGO – NOWY SEZON!

“Hotel Pradise” ponownie otwiera swoje drzwi i zaprasza nowych gości. Tym razem jednak w nieco innych okolicznościach przyrody. Po Bali i Zanzibarze przyszedł czas na egzotyczną Panamę. To tutaj zamelduje się grupa pragnących przeżyć przygodę życia singli. Każdy z nich zjawi się na miejscu, mając inny cel. Jedni zechcą znaleźć miłość, drudzy zgarnąć dużą kasę. A jeszcze inni pragną wrócić do domu bogatsi o duże pieniądze i ukochaną osobę u boku. Dla kogo los okaże się łaskawy? Wszystkim staraniom będzie uważnie przyglądać się prowadząca Klaudia El Dursi, a rzeczywistość komentować niezastąpiony Pan Lektor.

„ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA. DALSZE LOSY UCZESTNIKÓW” – 22 LUTEGO – NOWOŚĆ!

Tuż przed nowym sezonem producenci „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zapraszają na odcinki dodatkowe. Tym razem kamery programu odwiedzą uczestników poprzednich sześciu edycji, żeby dowiedzieć się, jak potoczyły się ich losy po eksperymencie. Który związek przetrwał? Która para doczekała się potomstwa. Kto odnalazł miłość poza programem. To pytania, na które fani programu już wkrótce poznają odpowiedzi.

„KUCHENNE REWOLUCJE” – 24 LUTEGO – NOWY SEZON!

Najpopularniejsza restauratorka w Polsce ponownie przybywa z odsieczą, żeby przywrócić utracony blask lokalom gastronomicznym. Które miejscowości znajdą się tym razem na mapie „Kuchennych rewolucji”? Kto weźmie sobie do serca rady Magdy Gessler, a kto będzie wiedział lepiej? Dla kogo otworzy się nowy, usłany pasmem sukcesów zawodowych rozdział w życiu?

„KRÓLOWE ŻYCIA” – 23 LUTEGO – NOWY SEZON!

Ulubiony program wielu widzów powraca. Rozpędzone, zmotywowane, z nowymi pomysłami, zakochane i… ze złamanymi sercami. Barwne perypetie „Królowych życia” to zawsze mała, zdrowa dawka przyjemności i zarazem zapowiedź weekendu!

FILMY W TWOIM PAKIECIE – BEZ DODATKOWYCH OPŁAT

„KLER” – 4 LUTEGO

Głośny film Wojciecha Smarzowskiego. Obraz kościoła katolickiego jako instytucji oglądanej „od strony zakrystii”, rzucający światło na tematy niewygodne, trudne, częstokroć przemilczane, ale też poruszające. Wszystko to ukazane przez pryzmat losów trójki duchownych, których wzloty i upadki udowadniają, że księżom, podobnie jak społeczności wiernych, nic, co ludzkie, nie jest specjalnie obce.

„NISZCZYCIELKA” – 11 LUTEGO

Portret kobiety, która zostaje zmuszona, by na nowo przeżywać tragedię sprzed dwudziestu lat. Erin Bell była obiecującą agentką FBI, której każdy wróżył wielką karierę. Kobieta przez lata stała się postrachem wielu groźnych przestępców i drobnych złodziejaszków. W wyniku wypadku, który miał miejsce prawie dwadzieścia lat temu, straciła wszystko i sięgnęła największego dna. Teraz zniszczona kobieta żyje dzięki wierze w zemstę na człowieku, który odpowiada za jej upadek. Czy Erin uda się wymierzyć po latach sprawiedliwość? W roli tytułowej Nicole Kidman.

„CZŁOWIEK, KTÓRY GAPIŁ SIĘ NA KOZY” – 11 LUTEGO

Niezwykle zabawna czarna komedia powstała w oparciu o prawdziwe, choć niezwykłe wydarzenia i jest adaptacją książki Jona Ronsona pod tym samym tytułem. Bob Wilton jest dziennikarzem poszukującym ciekawego tematu do nowego reportażu. Przypadkowo poznany Lyn Cassady opowiada mu historię, w którą aż trudno uwierzyć. Twierdzi, że jest członkiem eksperymentalnej jednostki… W rolach głównych George Clooney, Ewan McGregor, Kevin Spacey i inni.

„ZIMNA WOJNA” – 18 LUTEGO

Polski kandydat do Oscara 2019 r., laureat wielu prestiżowych festiwali w kraju i zagranicą. Historia burzliwej miłości tancerki Zuli oraz pianisty Wiktora w latach 50. i 60. XX wieku. Fascynacja, która przerodziła się w obsesyjne uczucie pokonane przez prozę życia. W rolach kochanków hipnotyzujący na ekranie Joanna Kulig i Tomasz Kot.

„KURIER” – 18 LUTEGO

Sensacyjna historia szpiegowska, inspirowana misją Jana Nowaka-Jeziorańskiego – “Kuriera z Warszawy”. Jego samotna misja miała zdecydować o losach Polski i II wojny światowej. Ścigany przez wszystkie wrogie wywiady, w środku nocy przerzucony z hotelu Savoy do Żabna, spotyka ludzi, którzy na zawsze zmieniają jego życie.

„OSTATNIA RODZINA” – 25 LUTEGO

Poruszający obraz losy sławnej rodziny Beksińskich. Akcja filmu rozgrywa się na przestrzeni 28 lat, zaś fabuła koncentruje się na warszawskim okresie życia Beksińskich. Wszystko zaczyna się w 1977 r., gdy młody dziennikarz muzyczny, tłumacz i eseista Tomasz Beksiński wprowadza się do mieszkania obok swoich rodziców. Niebawem wychodzi na jaw, że nad rodziną ciąży fatum.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *