PolsatSport w TV

Maciej Makuszewski gościem Cafe Futbol

Gościem najbliższego Cafe Futbol będzie Maciej Makuszewski. Piłkarz Lecha Poznań otrzymał powołanie na mecze reprezentacji Polski z Włochami oraz Irlandią. To właśnie debiut Jerzego Brzęczka w roli selekcjonera będzie głównym tematem naszego programu. Nie zabraknie jednak również analizy wyników losowania fazy grupowej Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy.

 

 

 

Makuszewski był powoływany już przez Adama Nawałkę i zaliczył pięć spotkań w reprezentacji. Na mundial do Rosji ostatecznie nie pojechał w czym w pewnym stopniu przeszkodziła mu kontuzja. Teraz przed nim i całą kadrą nowe otwarcie. Debiut nowego selekcjonera nastąpi w meczu Ligi Narodów UEFA z Włochami w Bolonii (7 września). Cztery dni później Biało-Czerwoni zmierzą się towarzysko we Wrocławiu z Irlandią.

W programie nasi goście przeanalizują również losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów, a także Ligi Europy. Już przed startem tych rozgrywek wiemy, że czekają nas olbrzymie emocje i masa piłkarskich szlagierów.

W swoim stylu powołania Brzęczka skomentuje Cezary z Pazurem. Nie zabraknie również materiału Szymona Zaworskiego, który wybrał się do Płocka, gdzie odwiedził powołanych przez nowego selekcjonera Adama Dźwigałę i Damiana Szymańskiego.

Prowadzący: Mateusz Borek
Gość: Maciej Makuszewski
Eksperci: Roman Kołtoń, Tomasz Hajto

Transmisja Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11:00 w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl

Dogrywka od 12:25 na Polsatsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *