Maciej Orłoś odszedł z Telewizji WP

Jak informuje na swoim oficjalnym profilu Facebook Maciej Orłoś z dniem, 01 kwietnia 2018 roku rozeszły się drogi zawodowe moje i Telewizji WP.

 

 

Szanowni Państwo, Drodzy widzowie! Informuję, że od 01 kwietnia 2018 r. rozeszły się drogi zawodowe moje i Telewizji WP. Ta przygoda skończyła się szybciej niż zakładałem. - Czytamy we wpisie.

Przypomnijmy że Maciej Orłoś od listopada 2016 roku rozpoczyna pracę w Telewizji WP.

Maciej Orłoś: dziennikarz, prezenter, aktor. Ma w swoim dorobku między innymi nagrodę SuperWiktora, przyznawaną przez Akademię Telewizyjną za całokształt dokonań, trzy Wiktory i dwie Telekamery, w tym tegoroczną. Przez 25 lat był związany z Telewizją Polską, gdzie od 1991 roku poprowadził blisko trzy tysiące wydań Teleexpressu. Był również gospodarzem wielu imprez i wydarzeń telewizyjnych, m.in. festiwali w Opolu i Sopocie, gali Wiktorów oraz 50-lecia TVP.

Oprócz "Teleexpressu" prowadził też cykliczne programy m.in. Oko w oko, A to Polska właśnie, Trochę kultury, 300 procent normy, Nie ma jak Polska i Wielkie Testy. Jest absolwentem PWST. Ma na swoim koncie role w filmach i serialach. Jest również autorem serii książek dla dzieci o przygodach Kuby i Meli.

Zobacz także

2 Komentarze

  1. Bartosz Bodziony
    Maciej Orłoś mógłby przejść do TVN24.
  2. Bartosz Bodziony
    https://www.youtube.com/channel/UCKd4IDX1J5MJA0UdekJeOug - Kanał Macieja Orłosia.