Ostatnia kolejka PlusLigi w magazynie #7strefa

Kolejny odcinek magazynu siatkarskiego #7strefa tradycyjnie wyemitujemy w sobotę o godzinie 13.00 w Polsacie Sport. Głównymi tematami programu będą: ostatnie kolejki fazy zasadniczej PlusLigi i Ligi Siatkówki Kobiet, awans ZAKSY do Final Four Ligi Mistrzów oraz sytuacja w rozgrywkach I ligi.

 

 

W sobotnim magazynie #7strefa gośćmi Jerzego Mielewskiego będą: Ryszard Bosek, Łukasz Kadziewicz, Ireneusz Mazur oraz Sebasian Świderski.

Głównym tematem programu będzie awans ZAKSY Kędzierzyn-Koźle do Final Four Ligi Mistrzów. Mistrzowie Polski w II rundzie fazy play–off wyeliminowali VfB Friedrichshafen. Turniej finałowy z udziałem czterech czołowych ekip Starego Kontynentu zostanie rozegrany w dniach 12–13 maja w Kazaniu. ZAKSA w walce o finał zmierzy się z Cucine Lube Civitanova, a w drugim półfinale Zenit Kazań podejmie Sir Colussi Sicoma Perugia.

Porozmawiamy również o sytuacji w PlusLidze tuż przed ostatnimi meczami fazy zasadniczej. Przeanalizujemy sytuację w Lidze Siatkówki kobiet przed rywalizacją w fazie play–off. Sprawdzimy również, co dzieje się na zapleczu ekstraklasy. Rozgrywki I ligi mężczyzn wygrali siatkarze AZS Częstochowa. W programie zaprezentujemy wywiad z trenerem ekipy spod Jasnej Góry Krzystofem Stelmachem.

Magazyn #7strefa w Polsacie Sport: sobota 14 kwietnia – początek o godzinie 13.00

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.