Ireneusz Mamrot gościem Cafe Futbol

W najbliższym Cafe Futbol gościem Bożydara Iwanowa będzie trener Jagiellonii Białystok – Ireneusz Mamrot. Ponadto w studio zasiądą również nasi stali eksperci Roman Kołtoń i Tomasz Hajto. Tematem przewodnim będzie białostocki klub oraz sytuacja w Ekstraklasie.
 

 
Trener Mamrot Jagiellonię objął w czerwcu ubiegłego roku. Jest to jego pierwsza praca w najwyższej klasie rozgrywkowej. Wcześniej przez blisko siedem lat prowadził Chrobrego Głogów, z którym awansował do Nice 1 Ligi.
Prowadzona przez Mamrota „Jaga” spisuje się w rozgrywkach Ekstraklasy bardzo dobrze, dopiero w ostatniej kolejce fazy zasadniczej białostoczanie stracili pozycję lidera i do meczów w tzw. grupie mistrzowskiej przystępują z drugiego miejsca w tabeli, wciąż z szansami na mistrzostwo. W sobotę ekipa z Podlasia zmierzy się przed własną publicznością z Górnikiem Zabrze.
We wtorek białostocki klub przedłużyła o kolejne dwa lata kontrakt z niespełna 48-letnim szkoleniowcem. Umowa będzie obowiązywała do końca czerwca 2020 roku. Dotychczasowe statystyki Mamrota w roli szkoleniowca Jagiellonii to 35 meczów – 18 zwycięstw, 7 remisów i 10 porażek z bilansem bramkowym 52-41.
W programie obejrzymy ponadto materiał przygotowany przez Szymona Rojka o wieloletniej pracy naszego gościa na Dolnym Śląsku. Pochodzący z Trzebnicy trener pracę rozpoczął w tamtejszej Polonii. Następnie kontynuował ją w Wulkanie Wrocław oraz we wspomnianym już Chrobrym Głogów.
Z kolei Marcin Feddek zabierze Państwa na krótką podróż do Białegostoku. Nasz reporter przyjrzał się pracy Jagiellonii z bliska i ze swojej wizyty na Podlasiu przygotował materiał zatytułowany „Od furmanki do karety”. Całość zwieńczy jak zwykle błyskotliwy Cezary z Pazurem, który przygotuje coś specjalnego.
Transmisja Cafe Futbol w niedzielę od godz. 11:00 w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl
Dogrywkę od 12:25 na Polsatsport.pl
Program poprowadzi Bożydar Iwanow, a obok zasiądą nasi stali eksperci: Roman Kołtoń i Tomasz Hajto

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *