Maciej Tomczyk i Maja Czechowicz dołączyli do Abstra!

Maciej Tomczyk, dotychczasowy kontroler finansowy w strukturach Legii Warszawa, objął stanowisko kierownika ds. finansów w firmie Abstra, której większościowymi udziałowcami są twórcy kanału Abstrachuje.tv. Do firmy dołączyła także Maja Czechowicz, wcześniej związana z TVN Media.

 

Na stanowisku kierownika ds. finansów Maciej Tomczyk będzie nadzorował pracę tego działu w Abstra. Zajmie się także współtworzeniem i kontrolą strategii finansowej spółki, jak również optymalizacją jej kosztów. Przez ostatnie cztery lata Maciej sprawował funkcję kontrolera finansowego w Legii Warszawa. Wcześniej zdobywał swoje doświadczenie m.in. w globalnej sieci PwC.

Z kolei do Działu Sprzedaży Abstra dołączyła Maja Czechowicz, obejmując stanowisko Account Executive. Maja przez cztery ostatnie lata była związana z TVN Media, gdzie zajmowała się obsługą  handlową kanałów partnerskich na platformach TV, online oraz w mediach społecznościowych.
W firmie Abstra Maja obejmie pieczę nad kanałem Abstrachuje.tv.

 

 

Ciągły rozwój Abstra i stale rosnąca liczba współprac z dużymi partnerami wymagała od nas dalszego rozbudowania działu finansów oraz sprzedaży.  Maciek to doświadczony kontroler finansowy, który bez wątpienia odnajdzie się w roli kierownika działu. Z kolei Maja, dzięki pracy w TVN Media, z pewnością poradzi sobie w obsłudze partnerów kanału Abstrachuje.tv  powiedział Rafał Masny, członek zarządu Abstra i jeden z założycieli Abstrachuje.tv.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *