MediaZapowiedzi TV

Styczeń na kanale SundanceTV

W nadchodzącym miesiącu SundanceTV zaprasza do oglądania seriali: „Jack Irish” (sezon 1.), „Acceptable Risk”, „Kod” (sezon 2.), „Mad Men” (sezon 7.) oraz „Hell on Wheels” (sezon 5.). W styczniu SundanceTV poleca także cykl Zacznij nowe życie!, a w nim ambitne i niezależne produkcje podejmujące tematykę zmian w życiu. Wśród obrazów będzie można zobaczyć między innymi: „Happy Accidents” czy „Made in China”.

 

JACK IRISH – SEZON 1.
Kolejne odcinki we wtorki o 22:00
Ostatni odcinek sezonu 8 stycznia

Występują: Guy Pearce, Marta Dusseldorp, Aaron Pederson

Jack ma za zadanie odnaleźć zaginioną osobę, jednak od razu wpada w pułapkę i zostaje wrobiony w morderstwo. Szybko zostaje uwikłany w skomplikowaną sieć potężnych interesów, która rozciąga się od jego rodzinnego miasta Fitzroy aż po odległą wioskę na Filipinach.

ACCEPTABLE RISK
Od 15 stycznia we wtorki o 22:00

Występują: Elaine Cassidy, Morten Suurballe, Angeline Ball

Akcja sześcioodcinkowego serialu toczy się w Montrealu, gdzie zostają znalezione zwłoki Lee Manninga, szefa marketingu w firmie farmaceutycznej. Tuż przed śmiercią mężczyzna rozmawiał ze swoją żoną Sarah przez telefon. Życie kobiety legnie w gruzach, tym bardziej że jej pierwszy mąż
zmarł trzy lata wcześniej. Przeglądając listę kontaktów Lee, Sarah zaczyna zdawać sobie sprawę, jak mało wiedziała o życiu swojego męża. Podejmując dochodzenie, które rodzi więcej pytań niż odpowiedzi, Sarah nagle znajduje się w centrum podejrzeń, a jej życie jest pod obserwacją.

KOD – SEZON 2.
Od 3 stycznia w czwartki o 22:00

Występują: Dan Spielman, Ahley Zukerman, Adele Perovic

Dwaj bracia z Canberry zostają uwikłani w intrygę, w którą wplątana jest żyjąca na odludziu rdzenna społeczność Australii oraz czołowi przedstawiciele rządu.

MAD MEN – SEZON 7.
Od 6 stycznia w każdą niedzielę o 21:00

Występują: Jon Hamm, Elisabeth Moss

Akcja serialu skupia się wokół postaci Dona Drapera, jednego z najlepszych specjalistów od reklamy w branży i notorycznego kobieciarza oraz jego współpracowników z agencji reklamowej Sterling Cooper Draper Pryce. Don oczarowuje zarówno klientów w sali konferencyjnej, jak i kochanki w sypialni, ale też z trudem próbuje nadążyć za szybko zmieniającymi się czasami czując na plecach oddech młodszych konkurentów, którzy już depczą mu po piętach.

Serial pokazuje również podział społecznych ról kobiet i mężczyzn odkrywając prawdziwą ludzką naturę kryjącą się pod postacią tradycyjnych wartości rodzinnych lat 60. XX wieku.

HELL ON WHEELS – SEZON 5.
Kolejne odcinki w każdą niedzielę o 22:00
Ostatni odcinek 20 stycznia

Występują: Anson Mount, Colm Meaney, Robin McLeavy

Serial przenosi widza do Stanów Zjednoczonych z czasów po wojnie secesyjnej i pokazuje trudy, jakie zostały podjęte, by odbudować ten kraj po najkrwawszej wojnie w jego historii. Produkcja przedstawia różnorakie aspekty życia w USA w tamtych czasach: zinstytucjonalizowaną chciwość i korupcję, doświadczenie imigracyjne, sytuację wyemancypowanych Afroamerykanów w czasach rekonstrukcji oraz proces niszczenia ziem rdzennych Amerykanów i ich społeczności w imię postępu.

HAPPY ACCIDENTS
Piątek, 4 Stycznia o 22:00

Reżyseria: Brad Anderson

Ruby Weaver, mieszkanka Nowego Jorku, wierzy, że wreszcie znalazła mężczyznę swoich marzeń. Sam Deed naprawdę wydaje się takim być, jest tylko jedno ale – Sam twierdzi, że przybył z przyszłości.

SWEDISH AUTO
Piątek, 11 stycznia o 22:00

Reżyseria: Derek Sieg

„Swedish auto” opowiada o ciekawskim mechaniku samochodowym z małego miasteczka, który z ukrycia podpatruje mieszkańców. Kiedy odkrywa, że sam stał się obiektem podglądania, a jego obserwatorem jest młoda kobieta, mężczyzna musi zmierzyć się ze światem, którego zawsze unikał.

MADE IN CHINA
Piątek, 18 stycznia o 22:00

Reżyseria: Judith Krant

Jak daleko jesteś w stanie się posunąć, by stworzyć swój wynalazek? Samozwańczy wynalazca o imieniu Johnson ma świetny pomysł. Pracuje nad kolejną nowinką, która wywoła szał, ale
nikt w jego rodzinnym miasteczku w niego nie wierzy, nawet jego mama.

Film opowiada historię młodego człowieka, który w pogoni za realizacją swoich marzeń trafia na drugi koniec świata, gdzie wszystko jest „wyprodukowane w Chinach”.

COLE
Piątek, 25 stycznia o 22:00

Reżyseria: Carl Bessai

Cole, młody chłopak z małego miasteczka, znajduje spełnienie oraz miłość na kursie kreatywnego pisania odbywającym się w wielkim mieście. Jednak mężczyzna czuje się w obowiązku poświęcić to wszystko dla rodziny, kiedy to podczas jego nieobecności w życiu jego siostry zaczynają pojawiać się problemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *