Internet & Gry - Reklama

Magdalena Rigamonti dołącza do redakcji Onetu

1 września do redakcji Onetu dołączy Magdalena Rigamonti, dziennikarka, autorka wywiadów, książek oraz podcastów. Pierwsze materiały przygotowane przez Magdalenę Rigamonti pojawią się na łamach Onetu z początkiem września.

 

Magdelana Rigamonti będzie dla Onetu przygotowywać wywiady, a w przyszłości również podcasty.

– Magdalena Rigamonti jest jedną z najbardziej znanych dziennikarek politycznych i społecznych w Polsce. Jej przyjście do Onetu to poważne wzmocnienie redakcji. Jestem dumny, że Magda nam zaufała i nie mogę się już doczekać jej piątkowych wywiadów w Onecie. A wkrótce również inne projekty medialne z udziałem Magdy mówi Bartosz Węglarczyk, redaktor naczelny Onet.pl

Magdalena Rigamonti przez ostatnie 7 lat była związana z Dziennikiem Gazetą Prawną, gdzie wraz z Maksymilianem Rigamontim tworzyła cykl RigamontiRazy2. W Radiu Tok Fm przygotowała podcasty, m.in. nagrodzoną Grand Pressem serię „Rzeczpospolita Kościelna”. Wcześniej pracowała w tygodnikach Wprost czy Newsweek. Była wielokrotnie nagradzana za swoją pracę dziennikarską – za wywiady prasowe otrzymała m.in. Grand Press, Nagrodę im. Dariusza Fikusa i Mediatora.

Jest autorką książek, m.in. „Bez znieczulenia. Jak powstaje człowiek” (2014), „Straty. Żołnierze z Afganistanu” (2015; wraz z Maksymilianem Rigamontim), „Dorosnąć do śmierci” (2016; wraz z Maksymilianem Rigamontim), a także „Echo” (wraz z Maksymilianem Rigamontim), nagrodzonej Pictures of the Year International 2018. 24 sierpnia 2022 roku ukazała się jej najnowsza książka „Niewygodni. Mówią prawdę o wojnie”. Jest członkinią Press Club Polska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *