MediaZapowiedzi TV

Maj na kanałach Cartoon Network i Boomerang

W Cartoon Network premiera nowych odcinków czwartego sezonu „Między nami, misiami”. Już w maju widzowie będą mieli okazję sprawdzić, co jeszcze przytrafi się Grizzowi, Pandzie i Lodomirowi.

 

 

 

MIĘDZY NAMI, MISIAMI
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 27 MAJA O 17:40
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 17:40

W Cartoon Network premiera nowych odcinków czwartego sezonu „Między nami, misiami”. Już w maju widzowie będą mieli okazję sprawdzić, co jeszcze przytrafi się Grizzowi, Pandzie i Lodomirowi. Te trzy wszechstronnie uzdolnione niedźwiedzie z San Francisco nieustannie szukają swojego miejsca w świecie, podejmując się kolejnych oryginalnych wyzwań. Tym razem rozpoczną pracę nad urządzeniem do czytania w ludzkich myślach, a także zajmą się rozterkami miłosnymi jednego z braci. Tego nie można przegapić!

HITY TYTANÓW
PREMIERA W SOBOTĘ 4 MAJA O 8:45
EMISJA W SOBOTY I NIEDZIELE O 8:45

Widzów Cartoon Network czeka muzyczna przygoda z Robinem, Gwiazdką, Cyborgiem, Raven i Bestią! Już w maju na ekranach pojawi się specjalne show z zadziornymi superbohaterami w rolach głównych. Fani serialu „Młodzi Tytani: Akcja!” poznają specjalną listę z najbardziej chwytliwymi piosenkami, jakie kiedykolwiek pojawiły się w tej zabawnej kreskówce! Największe hity przedstawi jedyny w swoim rodzaju Ptakarang.

BAKUGAN: BATTLE PLANET
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 27 MAJA O 20:45
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 20:45

Rodzina Cartoon Network znowu się powiększyła! Już w maju premiera nowego serialu o przygodach młodych graczy z Danem Kouzo na czele. Te odważne dzieciaki każdego dnia toczą zaciętą rywalizację i walczą o losy całej planety. Choć wojownikami stali się dosłownie z dnia na dzień, to świetnie odnajdują się w tej roli, będąc właścicielami niesamowitych stworzeń Bakugan, pochodzących z innej, dalekiej czasoprzestrzeni.

WYCIECZKA NAD POTOKIEM
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 13 MAJA O 15:05
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 15:05

Tej wiosny młodzi odkrywcy: Craig, J.P. i Kelsey będą dostarczać widzom pomysłów na spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Te dzieciaki nigdy nie przesiadują w domu! Zamiast tego każdego dnia przemierzają zielone tereny nad potokiem. Wspinaczki na drzewa, jazda na rowerze, budowanie szałasów i ekscytujące eskapady na tratwach to codzienność tych kreatywnych bohaterów. Specjalny blok z odcinkami serialu „Craig znad potoku” pojawi się w Cartoon Network już w maju.

OK K.O.! PO PROSTU WALCZ
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 20 MAJA O 21:10
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 21:10

Cartoon Network zaprasza na zupełnie nowe odcinki drugiego sezonu „OK K.O.! Po prostu walcz”. Serial przedstawia losy trójki przyjaciół, którzy rozwijają swoje umiejętności, by zostać superbohaterami. Tym razem K.O., Enid i Rad będą spełniać życzenia z magicznym dżinem z butelki po wodzie sodowej, a także wybiorą się na wyjątkowy mecz megafutbolowej drużyny z Lakewood.

 

 

ANGELO RZĄDZI
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 6 MAJA O 16:40
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 16:40

Nowe odcinki trzeciego sezonu serialu o losach Angelo pojawią się tej wiosny w Boomerangu. Tytułowy bohater na każdym kroku pakuje się w tarapaty i na nic zdają się upominania rodziców, nauczycieli i starszej siostry. Na szczęście wrodzona bystrość i spryt sprawiają, że chłopak świetnie radzi sobie z codziennymi sytuacjami i zawsze jest górą.

NOWE ZWARIOWANE MELODIE
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 20 MAJA O 17:05
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 17:05

Boomerang zaprasza na premierowe odcinki trzeciego sezonu „Nowych Zwariowanych Melodii”. Rozbrykane postaci, którym przewodzi Królik Bugs, dostarczą fanom nowych wrażeń i powodów do śmiechu. Nie zabraknie niekończących się gonitw Kojota za Strusiem oraz szaleństw Diabła Tasmańskiego. Zabawne losy beztroskich bohaterów czekają na widzów już w maju.

WEEKEND Z TOMEM I JERRYM
PREMIERA W SOBOTĘ 11 MAJA O 10:40
EMISJA W SOBOTY I NIEDZIELE O 10:40

W każdy weekend najbardziej popularny duet kota i myszy będzie przeżywać nowe ekscytujące historie na oczach widzów! Boomerang zaprasza na wyjątkowe maratony odcinków „Tom i Jerry Show”. Co tym razem spotka parę zabawnych futrzaków, która nigdy nie rezygnuje z okazji do rywalizacji? Odpowiedź na to pytanie już w maju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *