Maj na kanale Polsat JimJam

W nadchodzącym miesiącu Polsat JimJam szczególnie poleca premierę seriali „LEGO Friends: Przyjaciółki z Heartlake City” oraz „LEGO Friends: Moc przyjaźni”. Na spotkania z bohaterkami LEGO Friends zapraszamy od 1 maja codziennie o godz. 7:00, 11:30, 16:33 i 20:00.

 

Od 1 maja Polsat JimJam zaprasza także na nową odsłonę przygód bohaterów edukacyjnej serii Badanamu, którzy powrócą w serialu „Kadeci z Badanamu” – na ich przygody zapraszamy codziennie ok. 13:15. W maju Polsat JimJam zaprasza m.in. także na weekendowe maratony z serialami „Chuck i przyjaciele” oraz „Strażak Sam”.

BOHATERKI MIESIĄCA: LEGO FRIENDS
Codziennie o 7:00, 11:30, 16:33 i 20:00

Bohaterkami miesiąca zostają… najlepsze przyjaciółki z Heartlake City: Olivia, Andrea, Emma, Mia i Stephani. W maju na antenie pokażemy premierowo dwa seriale z ich udziałem: „LEGO Friends: Przyjaciółki z Heartlake City” i „LEGO Friends: Moc przyjaźni”.

PREMIERA: LEGO FIRENDS
Od 1 maja o 7:00, 11:30, 16:33 i 20:00

„LEGO Friends: Przyjaciółki z Heartlake City” – od 1 maja

Bohaterkami serii jest pięć najlepszych przyjaciółek: Olivia, Andrea, Emma, Mia i Stephani, mieszkających w Heartlake City – uroczym miasteczku zbudowanym wokół jeziora w kształcie serca. Poznajemy ich przygody, pasje oraz miejsca, w których uwielbiają spędzać wolny czas. Bohaterki mają różne zainteresowania i cechy charakteru, dzięki czemu każde dziecko odnajdzie postać, z którą będzie mogło się identyfikować. Oprócz różnic, jest także wiele rzeczy, które je łączy. Mia uwielbia zwierzęta i przejażdżki na swojej klaczy, Belli. Emma ma artystyczną duszę, a jedną z jej pasji jest fotografia. Olivia interesuje się nauką i wynalazkami. Andrea ponad wszystko kocha występy artystyczne, a jej pasje to aktorstwo i śpiew. Z kolei Stephanie jest ekspertką od sportu i uwielbia wszystko organizować.

„LEGO Friends: Moc przyjaźni” – od 17 maja

To kolejna odsłona przygód pięciu najlepszych przyjaciółek z Heartlake City – Olivii, Andrei, Emmy, Mii i Stephani. Bohaterki łączy niezwykła więź, zdarza się jednak, że wpadają w kłopoty – np. wtedy, gdy ich ulubiony letni obóz może zostać zamknięty z powodu podstępnego planu, a drużyna koszykarska, do której należą, zmaga się z prawdziwym kryzysem formy.
W obliczu nadciągających problemów okaże się, na kogo tak naprawdę mogą liczyć. Dziewczyny przekonają się także, że dzięki mocy przyjaźni są w stanie stawić czoła wszystkim wyzwaniom.

PREMIERA: KADECI Z BADANAMU
Od 1 maja codziennie ok. 13:15

Bohaterowie lubianej przez widzów edukacyjnej animacji „Badanamu”, która słynęła z radosnych
i słodkich piosenek dla najmłodszych, dorastają. W nowej animowanej serii przeznaczonej dla dzieci w wieku przedszkolnym miś Bada, Profesor Pipi Poppy przeżywają niesamowite i pełne emocji przygody niejednokrotnie spotykając na swej drodze zarówno dobrych, jak i złych bohaterów. Grupa kadetów pod wodzą misia Bada walczy z siłami ciemności dbając
o bezpieczeństwo świata Badanamu. Z mrocznych lasów poza Wonderwood nadchodzi nowe zagrożenie. Obrona przed nim wymagać od wszystkich kadetów bardzo dużo odwagi i planowania.

MARATON Z SERIALAMI: CHUCK I PRZYJACIELE oraz STRAŻAK SAM,
W każdą sobotę i niedzielę od 10:00

W majowe weekendy POLSAT JimJam zaprasza wszystkich najmłodszych widzów na maratony
z ulubionymi bajkami. W tym czasie na antenie zobaczymy seriale: „Chuck i przyjaciele” (cztery odcinki) oraz „Strażak Sam” (cztery odcinki).

ZAPRASZAMY DO NAUKI Z POLSAT JIMJAM
W dni powszednie od 10:00 do 11:03

W maju zapraszamy do wspólnej nauki poprzez zabawę. W tym miesiącu na wszystkich małych widzów czekają wyjątkowe bajki, dzięki którym dowiedzą się jak należy dbać o środowisko, zdrowie i przyjaźnie, poznają także tajemnice dzikich zwierząt, oraz nauczą się jak bezpiecznie poruszać się po drodze. W ramach cyklu edukacyjnego zobaczymy bajki: „Gombby na Zielonej Wyspie” (dwa odcinki), „Dziki świat braci Kratt” (jeden odcinek) oraz „Robosamochód Poli: bezpieczeństwo na drodze” (jeden odcinek).

CHŁOPIĘCE BAJKI
Codziennie od 17:00

Każdego dnia POLSAT JimJam zaprasza na spotkania z bohaterami ulubionych bajek:

Ranger Rob
Strażak Sam
Robosamochód Poli
Bob Budowniczy
Chuck i przyjaciele
Chomp Squad
Ptyś i Bill

FILMY NA KANALE POLSAT JIMJAM
Codziennie o 12:00

W maju zapraszamy najmłodszych widzów na filmowe spotkania. Wśród emitowanych produkcji zobaczymy m.in.:

Roztańczona Angelina: Rejs
Heidi
Jasper
Pingu: Rodzina na weselu
Chuck i przyjaciele – wielkie wyzwanie
Benjamin i cyrkowe lwy
Benjamin i księżniczka lodowej tafli
Benjamin i tajemnica grobowca
Bob Budowniczy – filmy
Tomek i przyjaciele – filmy
My Little Pony – filmy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *