Nowa seria notebooków Aspire 7, 5 oraz 3 ogłoszona przez Acer podczas GPC 2019

Multimedialny Aspire 7 wyposażono w procesor 8. generacji Intel Core i7. W modelach Aspire 5 dostępne są wersje z procesorem 8. generacji Intel Core i7 z kartą graficzną NVIDIA GeForce MX250 lub procesorem 2. generacji AMD Ryzen Mobile z kartą graficzną Radeon Vega.

 

Acer Aspire 7. Dla profesjonalistów

Przeznaczony jest dla użytkowników marzących o notebooku dużej mocy, którego można zabrać wszędzie — takich jak projektanci i twórcy treści. Acer Aspire 7 charakteryzuje się nie tylko eleganckim designem z metalową górną pokrywą. Wyposażony w procesor 8. generacji Intel Core i7, najnowszą kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX z wbudowaną pamięcią DDR4 o maksymalnej pojemności 16 GB.

Wydajność na nowym poziomie

Notebook zapewnia wysoką jakość obrazu, którą zapewnia ekran 15,6 cala IPS FHD, zaś technologia Acer Color Intelligence pozwala wyświetlić bardziej intensywne odcienie i drobniejsze szczegóły.

Aspire 7 wyposażono w pełen zakres portów, jak HDMI i USB 3.1, zapewni również silny sygnał bezprzewodowy z wykorzystaniem technologii MU-MIMO 802.11 2×2 AC.

Zaprojektowano go z myślą o łatwości użytkowania w podróży, użytkownicy mogą więc zalogować się za pomocą wbudowanego czytnika linii papilarnych z użyciem funkcji Windows Hello, umożliwiającej łatwy i bezpieczny dostęp.

Acer Aspire 5: wydajny, praktyczny i funkcjonalny, do codziennej pracy z komputerem

Wyposażono go w pokrywę górną z aluminium, a jego grubość to 17,95 mm. Obudowa mieści ekran o przekątnej 15,6 cala Full HD IPS, procesor 8. generacji Intel Core i7 z kartą graficzną NVIDIA GeForce MX250 lub procesor 2. generacji AMD Ryzen Mobile Processor z kartą graficzną Radeon™ Vega Graphics i niezależną kartą graficzną Radeon RX 540.

Dzięki temu Aspire 5 zapewnia doskonałą wydajność, z krótszymi czasami pobierania aplikacji i sprawniejszą wielozadaniowością. Wąska ramka 7,82 mm oferuje większą powierzchnię ekranu Full HD IPS.

Zgodność z osobistym asystentem cyfrowym Cortana to kolejna efektywna funkcja systemu Windows 10, oferująca swobodę sterowania głosem, wraz z wygodą, jaką zapewnia opcjonalny czytnik linii papilarnych do logowania. Jeden z portów USB pozwala na ładowania urządzeń, nawet przy wyłączonym laptopie.

Acer Aspire 3: wysokowydajna multimedialna maszyna do pracy, nauki i zabawy

Acer Aspire 3 to stylowy, klasyczny laptop o smukłej obudowie, wspaniałym, przyjemnym w dotyku wykończeniu, z ekranami o przekątnej 14 cali, 15,6 cala i 17,3 cala, o rozdzielczości Full HD, zapewniającymi żywe, wyraziste, realistyczne kolory.
Wyposażony w najwyższej konfiguracji w procesor 8. generacji Intel Core i7 z kartą graficzną MX230 lub procesory 2. generacji AMD Ryzen z kartą graficzną Radeon Vega i niezależną kartą graficzną Radeon RX 540, Aspire 3 oferuje wyjątkowe wrażenia związane z multimediami i rozrywką. Dysk SSD o pojemności 512 TB i dysk HDD o pojemności 1 TB zapewnia wystarczająco dużo miejsca na media, zdjęcia i projekty związane z pracą.
Aspire 3 został wyposażony w pamięć DDR4 do 16 GB, technologię Acer BluelightShield, która może pomóc chronić oczy oraz gniazdo HDMI i trzy porty USB. Z kolei wersja 17-calowa ma wbudowany napęd DVD. Płytka dotykowa Precision TouchPad reaguje sprawniej niż tradycyjne touchpady, a klawiatura typu chiclet oferuje dotykowe sprzężenie zwrotne. Stabilny sygnał bezprzewodowy jest możliwy dzięki strategicznie rozmieszczonym antenom sieci bezprzewodowej w standardzie 802.11ac.

Ceny i dostępność

Nowe modele Aspire 7,5 i 3 będą dostępne w Polsce pod koniec drugiego kwartału 2019 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *