Maj na kanałach Cartoon Network i Boomerang

W rozszerzeniu przedstawiamy propozycje programowe kanałów kanałów Cartoon Network i Boomerang na nadchodzący miesiąc maj.
 

KICIA ROŻEK
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 21 MAJA O 15:10
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 15:10
TM & © 2018 The Cartoon Network, Inc. A Time Warner Company. All Rights Reserved.
W maju Cartoon Network zaprosi widzów do lśniącego brokatem królestwa, w którym niepodzielnie rządzi bohaterka najnowszego serialu stacji – Kicia Rożek. Władczyni każdego dnia dba o to, by nic nie zakłóciło szczęścia jej poddanych. Pomaga jej w tym zgrana ekipa przyjaciół, wśród których znaleźć można jej brata o imieniu Piesio Rożek, inteligentną i pomysłową Doktor Lisiczkę, dzielnego i walecznego Orłodyla oraz troskliwego, choć trochę gburowatego, lokaja Ricka. Premiera serialu 21 maja, a już od 7 maja na antenie będzie można trafić na specjalne materiały i krótkometrażowe odcinki, które wprowadzą widzów w klimat tej nowej produkcji.
PORA NA PRZYGODĘ
PREMIERA W SOBOTĘ 5 MAJA O 8:45
EMISJA W KAŻDĄ SOBOTĘ O 8:45
Koniec maja to powrót do bajkowej i nieprzewidywalnej Krainy Ooo. Na widzów Cartoon Network czekają tam znani i lubiani bohaterowie – Finn, Jake, Królewna Balonowa, Marcelina, Lodowy Król i inni. W premierowych odcinkach „Pory na przygodę” fani kreskówki przekonają się m.in. dlaczego siedemnaste urodziny Finna nie do końca się udały. Odkryją również tajemnicę brata Jake’a, który nawiedza go w koszmarach oraz, wraz z parą głównych bohaterów, przeprowadzą śledztwo w sprawie nawiedzonego biura detektywistycznego.
NINJAGO – MISTRZOWIE SPINJITZU
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 16:30
W maju Cartoon Network wyemituje również kolejne premierowe odcinki ósmego sezonu serialu „Ninjago – Mistrzowie Spinjitsu”. Dzielnych wojowników czeka decydujące starcie z tajemniczymi Synami Garmadona. Na jaw wyjdą również prawdziwe intencje księżniczki Harumi, która wynajęła bohaterów jako ochroniarzy rodziny królewskiej. Trudne wyzwania i skomplikowane intrygi nie osłabią jednak walecznego ducha Zane’a, Kaia, Lloyda, Jaya i Cole’a.

 
NOWE ZWARIOWANE MELODIE
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 28 MAJA O 16:40
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 16:40
Przełom maja i czerwca dostarczy fanom Boomeranga mnóstwo powodów do radości. Na antenie pojawią się premierowe odcinki „Nowych Zwariowanych Melodii”. To oznacza, że z ekranu będzie się uśmiechać ekipa legendarnych bohaterów, którzy rozbawili do łez już wiele pokoleń. Na jakie szalone pomysły wpadną tym razem Królik Bugs, Kaczor Daffy, Diabeł Tasmański Taz i kot Sylwester? O tym przekonają się ci, którzy nie przegapią nowych odcinków drugiego sezonu serialu.
SPRÓBUJ SIĘ NIE ZAŚMIAĆ – WYZWANIE
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 28 MAJA O 16:40
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 16:40
To nie koniec radości! W maju Boomerang przetestuje wytrzymałość mięśni twarzy swoich młodych widzów, emitując specjalny maraton „Spróbuj się nie zaśmiać – wyzwanie”. Wszystko za sprawą bohaterów doskonale znanych z „Nowych Zwariowanych Melodii”, którzy opanują ramówkę Boomeranga! Pomiędzy odcinkami kreskówek będą się pojawiać krótkie, zabawne scenki z ich udziałem. Zadaniem widzów będzie sprawdzenie, jak długo uda im się powstrzymać i nie zaśmiać.
ODDBODS
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 21 MAJA O 11:35
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 11:35
Nikt nie zapewnia tyle dobrej zabawy, co one! Szalone i urocze stworki Oddbods wracają, by znów zaskakiwać swoimi niezwykłymi przygodami. Krótkie skecze przedstawiają różne sytuacje z życia bohaterów, które nawiązują do świata małych dzieci i ich codziennych zmagań. Barwne scenki mogą posłużyć jako świetny materiał edukacyjny dla rodziców, by w zrozumiały sposób przekazać maluchom, jak powinny się zachować w określonych sytuacjach, a czego lepiej nie robić, by uniknąć kłopotów. Nowe odcinki drugiego sezonu „Oddbods” w maju na antenie Boomeranga.
KINO BOOMERANGA
PREMIERA W NIEDZIELĘ 5 MAJA O 10:55
EMISJA W SOBOTY I NIEDZIELE O 10:55
Weekendowe przedpołudnia to znakomita okazja, by usiąść na kanapie z całą rodziną i zrelaksować się przy familijnych propozycjach filmowych Boomeranga. W każdą sobotę stacja wyemituje pełnometrażowy film o przygodach psiego detektywa Scooby-Doo i jego drużyny, natomiast w niedzielę na ekranie zagości psotna dwójka – Tom i Jerry. W maju widzowie obejrzą m.in. „Tom i Jerry: Robin Hood i jego Księżna Mysz” oraz „Scooby-Doo! Ahoj piraci!”. Dobra zabawa gwarantowana!
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *