Maj na kanale TNT

Na kanale TNT każdy majowy weekend rozpocznie się od pełnych humoru i pozytywnej energii filmów komediowych, które pozwolą zrelaksować się po tygodniu pełnym obowiązków i dobrze nastroić na zbliżający się weekend.

 

 

4.05. – Adventureland

11.05. – Ace Ventura: Psi detektyw

18.05. – Ace Ventura: Zew natury

25.05. – Dwóch gniewnych ludzi

Na kanale TNT każdy majowy weekend rozpocznie się od pełnych humoru i pozytywnej energii filmów komediowych, które pozwolą zrelaksować się po tygodniu pełnym obowiązków i dobrze nastroić na zbliżający się weekend. „Adventureland” to amerykańska komedia opowiadająca o przygodach Jamesa (Jesse Eisenberg), absolwenta college’u, którego marzy o spędzeniu wakacji w Europie. By zdobyć pieniądze na podróż, zatrudnia się w wesołym miasteczku, gdzie poznaje uroczą Emily (Kristen Stewart).

Od tego momentu koszmarna praca zamienia się w wakacje życia. Kolejne dwa piątki maja upłyną w towarzystwie Jimma Carreya, który wcieli się w uwielbiającego zwierzęta, zwariowanego Ace’a Venturę. Najpierw będzie musiał on rozwikłać sprawę zaginionego delfina, a potem białego nietoperza, gwarantującego pokój dwóm afrykańskim plemionom. Ostatni piątek maja to spotkanie z Jackiem Nicholsonem i Adamem Sandlerem, czyli filmem „Dwóch gniewnych ludzi” opowiadającym o pechowcu skierowanym do ekscentrycznego lekarza, który zamienia jego życie w pasmo udręk.

MITYCZNY WEEKEND

19-20 maja

19.05. godz. 9.20 – Spartakus

19.05. godz. 13.10 – Troja

19.05. godz. 16.30 – 300 Spartan

19.05. godz. 18.50 – Starcie Tytanów

19.05. godz. 21.00 – Gniew Tytanów

20.05. godz. 10.30 – 300 Spartan

20.05. godz. 12.50 – Starcie Tytanów

20.05. godz. 15.00 – Gniew Tytanów

20.05. godz. 17.05 – Spartakus

20.05. godz. 21.00 – Troja

Dla miłośników filmów historycznych, szczególnie dotyczących starożytności, TNT przygotowało specjalny weekend tematyczny. „Spartakus” Stanleya Kubricka to nagrodzony czterema Oscarami dramat historyczno-kostiumowy opowiadający o największym w dziejach Rzymu powstaniu gladiatorów. W roli tytułowej występuje Kirk Douglas. Kolejnym filmem będzie „Troja” z gwiazdorską obsadą, pośród której znaleźli się Brad Pitt, Orlando Bloom, Eric Bana i Diane Kruger. Obraz przestawia historię miłości, która stała się przyczyną wojny trojańskiej.

Film „300 Spartan” to następna produkcja, która pojawi się na antenie TNT. Opowiada o bitwie pod Termopilami z 480 r. p.n.e. – jednej z bardziej znanych i najważniejszych batalii starożytności. Podczas mitycznego weekendu widzowie będą mogli obejrzeć także filmy: „Starcie tytanów” i „Gniew tytanów” luźno oparte na greckim micie o herosie Perseuszu. W rolach głównych wystąpili: Sam Worthington, Liam Neeson i Ralph Finnes.

WIELKIE KINO

Każda środa o godz. 21.00

2.05. – Robin Hood: Książę złodziei

9.05. – Nieustraszeni bracia Grimm

16.05. – Zielona mila

23.05. – Wywiad z wampirem

30.05. – Constantine

W każdą środę widzowie będą mogli obejrzeć niezapomniane produkcje, które na stałe wpisały się do kanonu światowej kinematografii. W pierwszą środę maja na antenie TNT pojawi się Kevin Costner jako „Robin Hood: Książę złodziei”, który razem z grupą rzezimieszków napada na bogatych podróżujących w lesie Sherwood. Kolejna środa będzie należała do „Nieustraszonych braci Grimm”. Film przedstawia historię dwóch braci, którzy chcąc zdobyć sławę oszukują ludzi zwalczając stworzone przez siebie potwory. Sytuacja diametralnie się zmienia, gdy trafiają do wioski, w której giną małe dziewczynki. W rolach tytułowych podziwiać można Matta Damona i Heatha Ledgera.

Tydzień później widzowie obejrzą wzruszającą „Zieloną milę” z Tomem Hanksem w roli strażnika więziennego i Michaelem Clarkiem Duncanem jako więźniem skazanym na śmierć. Nominowany m.in. do Oscarów i Złotych Globów film stanowi studium osobowości potężnego fizycznie skazańca, który posiada dobre i łagodne usposobienie. Kolejnym filmem zaprezentowanym w ramach „Wielkiego kina” będzie kultowy „Wywiad z wampirem” z Bradem Pittem, Tomem Cruise’em, Christianem Slaterem i Kirsten Dunst przedstawiającym historię arystokraty z Luizjany, który opowiada dziennikarzowi o swojej podróży przez życie i nieśmiertelność. W ostatnią środę maja na antenie TNT będzie można obejrzeć film „Constantine”. Główny bohater, by zmazać z siebie piętno samobójcy i wymazać winy musi oczyścić ziemię z demonów.

One thought on “Maj na kanale TNT

  • 9 kwietnia 2018 o 15:57
    Permalink

    Ciągle te same filmy powtarzane co miesiąc od lat. Biedny ten Turner bo ma bibliotekę kilkudziesięciu filmów jedynie.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *