Maj na kanale Ale kino+

Już 29 kwietnia w Ale kino+ premiera brytyjskiego dramatu „Rocks” Sarah Gavron, reżyserki „Sufrażystek”. Produkcja zdobyła siedem nominacji do nagród BAFTA, m.in. w kategoriach „najlepszy film”, „najlepsza aktorka pierwszoplanowa” i „najlepszy reżyser”.

 

ROCKS

Film z cyklu „Kino Mówi: Pułapki młodości”

15-letnia Rocks mieszka z mamą i małym bratem we wschodnim Londynie, w dzielnicy komunalnych bloków. Ma grupę wiernych przyjaciółek, ma szkołę, ma pasję – w przyszłości chce zostać makijażystką.

Pewnego dnia jej życie nagle się odmienia – mama znika zostawiając tylko krótki list i trochę pieniędzy. Rocks musi zadbać o siebie i brata. Brutalnie wrzucona w dorosłość, podejmuje coraz bardziej desperackie kroki, aż w końcu przestaje sobie radzić z sytuacją..

EMISJA: 29 KWIETNIA, CZWARTEK, GODZ. 20:10

W maju widzowie Ale kino+ zobaczą dwa, nowe seriale kryminalne „Dochodzenie” oraz „Pola krwi”:

DOCHODZENIE

Oparty na faktach duński serial opowiada o śledztwie w sprawie brutalnego zabójstwa szwedzkiej dziennikarki, którego dopuścił się znany przedsiębiorca i wynalazca, Peter Madsen.

Twórca produkcji, Tobias Lindholm – autor znakomitych skandynawskich tytułów jak „Polowanie” i „Na rauszu”.

EMISJA: OD 5 MAJA, W KAŻDĄ ŚRODĘ, GODZ. 20:10

POLA KRWI

Brytyjski serial kryminalny twórcy wysoko cenionych brytyjskich produkcji „Line of Duty” i „Bodyguard” z Jamesem Nesbittem w roli głównej. Akcja serialu rozgrywa się w Irlandii Północnej.

Inspektor Tom Brannick obsesyjnie ściga zabójcę swojej żony, seryjnego mordercę o pseudonimie Goliat. Motywy działania inspektora mają swoje żródło w jego dalekiej przeszłości.

EMISJA: OD 9 MAJA, W KAŻDĄ NIEDZIELĘ, GODZ. 20:10

 

Ale kino+ to kanał, który dostarcza widzom filmowe produkcje z całego świata, a także najnowsze, wyjątkowe oraz starannie wybrane seriale europejskie – kryminalne i szpiegowskie. W czwartkowym paśmie „Kino mówi” Ale kino+ prezentuje najciekawsze, najbardziej kontrowersyjne filmy, realizowane przez mistrzów kina, jak i debiutantów. Wiele pokazywanych tytułów ma w Ale kino+ polską premierę.

Prezentowane treści w Ale kino+ szczególnie trafiają do kobiecej widowni z miast AFF 290, zajmujących wysokie stanowiska AFF 126 oraz kobiet z dochodami powyżej 3500 zł AFF 140.

 

DANE: NAM, Q1 2021, AFF Ix W30-59 C50K+, W20-59 Top Management, W25-54 inc. >3500 vs. A16-49, 06:00:00-25:59:59.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *