Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Tańsza wymiana baterii w smartfonie, tablecie lub laptopie w serwisie Huawei

Huawei przygotował nową ofertę serwisową dla użytkowników, którzy chcą wymienić baterię w swoim urządzeniu – od teraz mogą to zrobić taniej. Dla wybranych modeli smartfonów cena tej usługi wynosi 99 zł, tabletów – 139 zł, a laptopów – 199 zł. Oferta będzie dostępna do odwołania.

 

Oferta obejmuje starsze modele smartfonów, tabletów i laptopów Huawei, których gwarancja już wygasła, w tym smartfony z serii P30, P20, Mate 20, Mate 10, a także z serii Y, tablety, między innymi MediaPad M5 lite czy T3 oraz modele laptopów z 2018 roku. Pełna lista produktów objętych promocją znajduje się na stronie: https://consumer.huawei.com/pl/support/battery-service/.

Osoby, które skorzystają z oferty, mają gwarancję, że wymieniona bateria jest oryginalna i w pełni bezpieczna. Usługa wymiany baterii objęta jest również 3-miesięczną gwarancją.

Promocja dostępna jest w wybranych salonach serwisowych Huawei (pełna lista znajduje się na stronie: https://consumer.huawei.com/pl/support/battery-service/) oraz za pośrednictwem bezpłatnej usługi door-to-door, która pozwala zamówić kuriera na dowolny adres w celu przekazania urządzenia do serwisu, obejmuje też zwrot urządzenia do właściciela tą samą drogą. Każde urządzenie wraca do użytkownika wyczyszczone i zdezynfekowane.

Wysyłkę door-to-door Huawei można zamówić:

– na stronie internetowej Huawei Wsparcie: https://consumer.huawei.com/pl/support/postal-repair/

– z poziomu aplikacji Huawei Wsparcie dostępnej na smartfonach marki

– kontaktując się z infolinią Huawei: https://consumer.huawei.com/pl/contact-us/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *