Maj na kanale CBS Reality

W maju CBS Reality poleca uwadze premierę kryminalnej serii dokumentalnej „Nadmorskie zbrodnie”, która przedstawia niektóre z najdziwniejszych i najbardziej przerażających morderstw kiedykolwiek odnotowanych w brytyjskiej historii kryminalnej, popełnionych w popularnych wśród turystów kurortach położonych nad brzegiem morza.

 

 

 

 

W tym miesiącu CBS Reality zaprasza także na premierę serii kryminalnej „Zabiłam dla niego”. Program zawiera wstrząsające historie opowiadające o tym, jak pragnienie przypodobania się mężczyźnie może doprowadzić zakochaną kobietę do popełnienia niewyobrażalnych przestępstw.

W maju CBS Reality poleca także 15. sezon serii „Na straży prawa”.

NADMORSKIE ZBRODNIE

KRYMINALNA SERIA DOKUMENTALNA

PREMIERA – sezon 1.

Od 24 maja do 26 lipca w niedziele o 21:00

Pomimo ogólnie panującej wesołości towarzyszącej budowie zamków z piasku, jedzeniu lodów, beztroskim spacerom po nadmorskich promenadach i przejażdżkom na osiołkach, wiele brytyjskich nadmorskich miast cieszy się wątpliwą reputacją miejsc, gdzie dochodzi do zadziwiających zbrodni. Może to wpływ morskiego powietrza albo zbyt dużej ilości słońca?

Niektóre z najdziwniejszych i najbardziej przerażających morderstw, jakie kiedykolwiek odnotowano w brytyjskiej historii kryminalnej, miały miejsce właśnie w słynnych nadmorskich kurortach – zdarza się, że wielkie hotele goszczą jednych z najbardziej zabójczych morderców, a nadbrzeża stają się terenami łowów dla seryjnych zabójców.

W 1. odcinku kryminalnej serii dokumentalnej przedstawiona zostanie sprawa zabójcy nazywanego Crossbow Killer z Bournemouth. Po wybuchu pożaru w domu, policja otrzymała dziwny telefon, który rozpoczął polowanie na mordercę. Na miejscu znaleziono rozczłonkowane zwłoki kobiety – głowa ofiary znajdowała się w innym pokoju niż reszta ciała.

ZABIŁAM DLA NIEGO

PREMIERA – sezon 1.

Od 4 maja do 5 czerwca w dni powszednie o 22:00

Miłość czasem potrafi odurzać, ale ta mrożąca krew w żyłach dokumentalna seria kryminalna pokazuje, że czasami może być po prostu toksyczna. Program „Zabiłam dla niego” zawiera wstrząsające historie opowiadające o tym, jak pragnienie przypodobania się mężczyźnie może doprowadzić zakochaną kobietę do popełnienia niewyobrażalnych przestępstw.

Seria rozpoczyna się od odkrycia dwóch ciał będących w zaawansowanym stadium rozkładu w wodach nowoorleańskiej drogi śródlądowej oraz strachu, który rozprzestrzenił się po całym Mieście Półksiężyca. W miejscu, w którym morderstwa nie były rzadkością, zbrodnie popełnione przez to małżeństwo wyróżniały się brutalnością i niepokojąco osobistą naturą.

Nie ustając w próbach znalezienia mordercy detektywi walczyli o rozwiązanie tej tajemnicy… dopóki śledztwo nie doprowadziło ich do miłej, pięknej, młodej matki, która zakochała się w przystojnym, ale brutalnym byłym skazańcu.

Śledczy odkryli, w jaki sposób Brittany Martin okazała pełne oddanie mężczyźnie udowadniając, że jest gotowa zrobić dla niego wszystko.

NA STRAŻY PRAWA

Sezon 15.

Od 11 do 22 maja w dni powszednie od 19:00 (po dwa odcinki)

Dzięki nadzwyczajnemu dostępowi do funkcjonariuszy australijskich służb granicznych i służb bezpieczeństwa biologicznego seria dokumentalna ukazuje pracę osób chroniących Australię przed nielegalnymi imigrantami, narkotykami i zagrożeniami biologicznymi. Przez ostatnią dekadę kamery rejestrowały pracę i zaangażowanie kobiet i mężczyzn pracujących na rzecz bezpieczeństwa kraju.

W 1. odcinku sezonu małżeństwo z Wietnamu próbuje odzyskać zagubiony bagaż, jednak to, co jest w nim ukryte, zmieni ich życie na zawsze. Natomiast oficerowie służb bezpieczeństwa biologicznego aresztują przewodnika turystycznego, który powinien wykazać się większą rozwagą. Tymczasem kilka dużych paczek w centrum pocztowym wydziela nietypowy zapach. Nie ma mowy, by pomylić ten nielegalny transport z czymś innym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *