Drugi sezon „Nic do zgłoszenia” na Discovery Channel!

Walka z przemytem nielegalnych towarów i adrenalina – tak wygląda codzienność funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej. Wyszkolenie i spostrzegawczość sprawiają, że nie zaskakują ich już nawet najbardziej wyrafinowane próby przemytu narkotyków, papierosów, alkoholu, broni, walut czy zwierząt zagrożonych wyginięciem.

 

 

 

 

 

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej w z Krajowej Administracji Skarbowej zatrzymują niebezpieczne i nielegalne towary, zanim te trafią do Polski oraz innych krajów Unii Europejskiej. W tym sezonie nie zabraknie kolejnych zuchwałych przekrętów przemytników, oszustw podatkowych i rozbijania zorganizowanych grup przestępczych! Wśród najbardziej nietuzinkowych przemytów znajdziemy szmuglowanie włosów, zabytkowych monet czy maseczek higienicznych!

W premierowym odcinku poznamy też dwie nowe, fantastyczne bohaterki – Dorotę i Martę. Pracują na przejściu granicznym w Bezledach. To nowa lokalizacja w programie, łącząca Polskę i Rosję. Dziewczyny udowadniają, że praca w Krajowej Administracji Krajowej na granicy to nie jest zawód tylko dla mężczyzn! Kobiety odnajdują się w nim równie dobrze, a czasem może nawet i lepiej!

Premiera drugiego sezonu „Nic do zgłoszenia” już we wtorek, 28 kwietnia o godzinie 21:00 na antenie Discovery Channel!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *