Maj na kanale Crime+Investigation Polsat

W maju na Crime+Investigation Polsat z uwagą przyglądamy się pracy policjantów. Program „Nocny patrol” pozwoli widzom zobaczyć realistyczny obraz pracy funkcjonariuszy organów ścigania, którzy wykonując swoje obowiązki niemal codziennie stoją w obliczu śmierci. Od 7 maja przyjrzymy się także, jak do wzrostu bezpieczeństwa przyczyniają się czworonogi dzięki niezwykłej produkcji „Najlepszy pies w policji”, która testuje umiejętności funkcjonariuszy z amerykańskich wydziałów K9.

 

 

 

 

 

Nocny Patrol
Live Pd: Police Patrol 9
W niedziele od 3 maja o 21:00 na Crime+Investigation Polsat

Program „Nocny patrol” przynosi widzom realistyczny obraz funkcjonariuszy organów ścigania działających w całej Ameryce.

Funkcjonariusze niemal codzienne stoją w obliczu śmierci. Program ukazuje pracę wydziałów szeryfa, patroli drogowych i lokalnych wydziałów policji w różnych jurysdykcjach – od Connecticut po Arizonę.

Najlepszy pies w policji
America’s Top Dog S1
W czwartki o 20:05 od 7 maja na Crime+Investigation Polsat

Niezwykłe zawody sportowe, w których uczestniczą psy służące w policji. Specjalnie zaprojektowany tor zadań testuje ich umiejętności w różnych, bardzo wymagających warunkach.

Pełen zaskakujących sytuacji, trzymający w napięciu zabawny program, który pozwala poznać te nadzwyczajne psy i ich opiekunów w zupełnie nowych okolicznościach.

Nawiedzone szpitale
Haunted Hospitals S1
W środy od 20 maja o 22:00 na Crime+Investigation Polsat

Serial „Nawiedzone szpitale” przedstawia historie zjawisk paranormalnych zaobserwowanych w placówkach medycznych, domach opieki i kostnicach.

O swoich doświadczeniach opowiadają lekarze, pielęgniarki i pacjenci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *