Maj na kanale Eurochannel

Kino Europa wita majowo! Przez cały miesiąc Eurochannel może emitowaćb najlepsze włoskie produkcje audiowizualne pochodzące z samego serca słonecznej Italii. Eurochannel  dołożył wszelkich starań by zaprezentować najbardziej fascynujących artystów. 
 

KOMISARZ ZAGARIA
Jego metody są niekonwencjonalne, a intuicja nie ma sobie równych. Komisarz Zagaria zbliża się do emerytury, nawet zaplanowano już jego uroczyste odejście. Wszystko zmienia lokalna mafia, zamierzająca przejąć kontrolę nad miastem.
Czas, by sprawiedliwości stało się za dość. Przy niemałym udziale młodego detektywa. Kino Europa zaprasza na dwuodcinkową produkcję: Komisarz ZagariaCzytaj więcej
NADCHODZI BURZA!
Największa w historii burza słoneczna uderza w Ziemię. Z tego powodu pewne małe miasteczko i życie Reginy ogarnia szaleństwo.
Do tej pory żyła samotnie, ale ta ogromna burza przyprowadzi pod jej drzwi niespodziewanego gościa, który pokaże kobiecie radości życia we dwoje.
Kino Europa zaprasza na Nadchodzi burza!, włoską komedię o znaczeniu przyjaźni. Czytaj więcej
NIEWIERNY
Kiedy Eric podjął decyzję o zdradzie, nie mógł nawet przypuszczać jak bardzo zmieni życie trzech kobiet uwikłanych w jego kłamstwa.
Kino Europa zaprasza do obejrzenia Niewiernego – historii o presji, żądzy, kłamstwach i zemście. Czytaj więcej
TO NIE MÓJ SYN
Spotkała ich ogromna tragedia. Szokujące samobójstwo siostrzenicy Andrei na zawsze zmienia życie jednej z najbogatszych włoskich rodzin. Od tej chwili ich codzienność stanie się koszmarem.
Kino Europa zaprasza na wyjątkowy włoski serial o tym, jak najbliżsi nam ludzie kształtują nasze życie. To nie mój syn – obejrzyjcie koniecznie! Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *