Majowe horrory w Multikinie (wideo)

Zima jest już tylko wspomnieniem i od teraz wszystko będzie radosne i słoneczne? Otóż nie, moi drodzy. W Multikinie wiemy, że lubicie się bać nie tylko na Halloween i dlatego w maju przygotowaliśmy kilka premier dla wszystkich miłośników grozy i przerażających historii. Lubicie mocne wrażenia? To sprawdźcie, jakie horrory trafią w maju na ekrany Multikina.

 

3 maja | SMĘTARZ DLA ZWIERZAKÓW

Koszmarny maj zaczynamy od nowej ekranizacji klasycznej powieści grozy Stephena Kinga. Ponury las, jeszcze bardziej ponury cmentarz (a raczej „smętarz”) i martwi powracający zza grobu. Nawet ci, co dobrze znają zarówno literacki oryginał, jak i poprzednią ekranizację z 1989 roku powinni odwiedzić nowy „Smętarz dla zwierzaków”. A może w decyzji pomoże nasza recenzja?

 

 

10 maja | TOPIELISKO. KLĄTWA LA LLORONY

Już tydzień po koszmarach ze „Smętarza…” kino nawiedzi przerażająca „Płacząca kobieta”. Oto kolejna historia z uniwersum „Obecności”. Tym razem cofamy się do lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Słoneczne za dnia Los Angeles nocą zamienia się w teren łowiecki dla upiornego demona porywającego dzieci. Strzeżcie się mrożącego krew w żyłach lamentu!

 

 

Tego samego dnia dla najbardziej odważnych widzów przygotowaliśmy także MARATON HORRORÓW! Pokażemy obie części „Obecności”, klimatyczny „Kiedy gasną światła” oraz premierowo „Topielisko. Klątwę La Llorony”. Przyjmujecie wyzwanie? Zaczynamy 10 maja od 22:00.

24 maja | BRIGHTBURN. SYN CIEMNOŚCI

Co by było, gdyby Superman był wcieleniem czystego zła? Takie pytanie zadał sobie James Gunn, po czym wyprodukował horror „Brightburn. Syn ciemności”. Twórca „Strażników Galaktyki” proponuje nam wariację na temat narodzin potężnego superbohatera: na Ziemi rozbija się statek, na pokładzie którego znajduje się niemowlę. Para farmerów adoptuje gwiezdne dziecko. Ale młody nie okazuje się być przyszłym herosem, ale wcielonym złem.

 

 

31 maja | HEREZJA

Maj kończymy horrorem, w którym mamy wszystko, co miłośnicy grozy lubią najbardziej: ponury klasztor, demoniczne zakonnice i diabelskie konszachty. „Herezja” opowiada o młodej kobiecie, która trafia z deszczu pod rynnę. Oskarżona o czary zostaje skazana na śmierć, a schronienie znajduje w miejscu, które okazuje się być siedliskiem zła.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *