Weekendowy plan transmisji w nc+

Ostateczne rozstrzygnięcia w Premier League, 35. kolejka LOTTO Ekstraklasy, przedostatnia seria gier LaLigi Santander.

 

 

LOTTO Ekstraklasa

piątek, 10 maja

20:00 – 23:00 Super Piątek, CANAL+ SPORT prowadzący: Cezary Olbrycht; gość: Andrzej Juskowiak

20:25 Wisła Kraków – Korona Kielce, CANAL+ SPORT komentarz: Przemysław Pełka, Kazimierz Węgrzyn

sobota, 11 maja

15:10 Śląsk Wrocław – Wisła Płock, nSport+ komentarz: Robert Skrzyński, Kamil Kosowski

17:40 Miedź Legnica – Górnik Zabrze, CANAL+ SPORT komentarz: Piotr Laboga, Wojciech Jagoda

20:00 Cracovia – Lech Poznań, CANAL+ SPORT i CANAL+ 4K ULTRA HD komentarz: Rafał Wolski, Marcin Baszczyński

22:30 Liga+, CANAL+ SPORT prowadzący: Michał Wodziński; gość: Tomasz Wieszczycki

niedziela, 12 maja

12:40 Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok, CANAL+ SPORT komentarz: Żelisław Żyżyński, Tomasz Wieszczycki

15:10 Legia Warszawa – Pogoń Szczecin, CANAL+ i CANAL+ 4K ULTRA HD komentarz: Rafał Dębiński, Maciej Murawski

17:30 Lechia Gdańsk – KGHM Zagłębie Lubin, CANAL+ komentarz: Bartosz Gleń, Kazimierz Węgrzyn

20:00 Liga+ Extra, CANAL+ prowadzący: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak

21:30 Liga+ Extra: Dogrywka, CANAL+ prowadzący: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak

poniedziałek, 13 maja

20:00 Ekstraklasa po godzinach, CANAL+ SPORT prowadzący: Żelisław Żyżyński

Premier League

niedziela, 12 maja

15:55 Mecz+Mecz (łączona transmisja Brighton – Man City i Liverpool – Wolverhampton), CANAL+ SPORT moderator: Piotr Domagała

15:55 Brighton – Manchester City, CANAL+ SPORT2 komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

15:55 Liverpool – Wolverhampton, CANAL+ Family komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

18:00 Ceremonia wręczenia pucharu i medali, CANAL+ SPORT

LaLiga Santander

niedziela, 12 maja

18:25 Mecz+Mecz, CANAL+ SPORT Moderator: Piotr Domagała

Mecze:
Barcelona – Getafe
Valencia – Alaves
Athletic – Celta
Villarreal – Eibar
Leganes – Espanyol

18:25 Barcelona – Getafe, CANAL+ SPORT2  komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała

Bundesliga

sobota, 11 maja

15:20 Borussia Dortmund – Fortuna Dusseldorf, CANAL+ SPORT komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Ćwiąkała

15:20 Hoffenheim – Werder Brema, CANAL+ SPORT2 komentarz: Edward Durda, Maciej Murawski

Żużel

sobota, 11 maja

19:30 Speedway of nations – półfinał w Manchesterze, CANAL+ SPORT2 komentarz: Tomasz Dryła, Tomasz Bajerski

niedziela, 12 maja

16:00 MRGARDEN GKM Grudziądz – GET WELL Toruń, nSport+ komentarz: Michał Łopaciński, Jacek Gajewski

18:30 forBET WŁÓKNIARZ Częstochowa – FOGO UNIA Leszno, nSport+ komentarz: Tomasz Dryła, Wojciech Dankiewicz

20:45 Magazyn PGE Ekstraligi, nSport+ prowadzący: Marcin Majewski; gość specjalny: Martin Vaculik

Piłka ręczna

sobota, 11 maja

15:00 Liga Mistrzyń EHF FINAL4: Vipers Kristiansand – Györi Audi ETO KC, CANAL+ NOW komentarz: Krzysztof Bandych, Tomasz Rosiński

17:45 Liga Mistrzyń EHF FINAL4: Metz Handball – Rostov-Don, nSport+ komentarz: Piotr Bugajny, Tomasz Rosiński

niedziela, 12 maja

15:00 Liga Mistrzyń EHF FINAL4: mecz o 3. miejsce, CANAL+ NOW komentarz: Piotr Bugajny, Iwona Niedźwiedź

17:45 Liga Mistrzyń EHF FINAL4: finał, CANAL+ NOW komentarz: Krzysztof Bandych, Iwona Niedźwiedź

20:00 Liga Mistrzyń EHF FINAL4: ceremonia zakończenia, CANAL+ NOW komentarz: Krzysztof Bandych, Iwona Niedźwiedź

NBA

piątek, 10 maja

01:30 Houston – Golden State, CANAL+ SPORT komentarz: Wojciech Michałowicz, Waldemar Kijanowski

niedziela, 12 maja

21:30 Houston – Golden State, CANAL+ SPORT2 komentarz: Wojciech Michałowicz, Hubert Radke


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *