Majowe wydanie dwumiesięcznika „Wysokie Obcasy Praca”

Supermentor? Specjalista od sztucznej inteligencji? Lekarz medycyny integralnej? – jakie będą zawody przyszłości po koronawirusie? Czy zmiany klimatyczne znacząco wpłyną na rynek pracy? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi będzie można znaleźć w najnowszym numerze dwumiesięcznika „Wysokie Obcasy Praca”, który ukaże się w czwartek, 28 maja br. Na okładce magazynu znalazła się Dorota Warakomska, jedna z czołowych polskich aktywistek, feministek i dziennikarek.

 

 

– Warto pielęgnować nawet drobne problemy i porażki. Pielęgnować, czyli doceniać, że dzięki nim się uczymy, wyciągamy wnioski, dowiadujemy się, że nie jesteśmy perfekcyjne i że nie zawsze będzie tak jak teraz – mówi bohaterka okładki Dorota Warakomska w rozmowie z redaktor naczelną dwumiesięcznika Joanną Mosiej-Sitek oraz Karoliną Jarosiewicz. Właśnie ukazał się jej poradnik dla kobiet o wystąpieniach publicznych „Śmiało. Mów własnym głosem” wydany nakładem Wydawnictwa Agora.

Tematem numeru najnowszych „Wysokich Obcasów Praca” są nowe trendy na rynku pracy – jakich kompetencji będzie wymagał pracodawca od pracowników w czasach po pandemii? Jak koronawirus wpłynie na dotychczasowy model pracy? Jakie wyzwania wywołane zmianami klimatycznymi czekają każdą z branż? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań udzielają czołowi analitycy rynku i innowacji przedstawiając m.in. trendy cyfrowego świata, które w najbliższej przyszłości mogą zrewolucjonizować świat. W najnowszym wydaniu dwumiesięcznika znajdzie się również m.in. osiem lekcji, które ludzkość powinna wyciągnąć z pandemii oraz wskazówki jak zarządzać zespołem, gdy firma jest w kryzysie.

Oprócz tego w wydaniu znajdzie się m.in. inspirująca rozmowa z Kingą Stanisławską, członkinią zarządu Europejskiej Rady ds. Innowacji, jedną z najważniejszych kobiet w europejskim świecie technologii; wywiad z Claire L. Evans, autorką książki „Pionierki internetu” czy historia kariery pierwszej kobiety-szefowej „Washington Post” Katharine Gharm. Nie zabraknie również modowych trendów na służbowy dress code po powrocie do biura oraz porad związanych z cyberbezpieczeństwem.

Nowe wydanie dwumiesięcznika „Wysokie Obcasy Praca” będzie dostępne w punktach sprzedaży prasy od 28 maja br. w cenie 13,99 zł. Można je również pobrać w aplikacji „Wysokie Obcasy Extra”, a także kupić na m.in Prenumerta24.plKulturalnysklep.pl i – w formie cyfrowej – na Publio.pl. Więcej informacji o najnowszym wydaniu magazynu można znaleźć na: www.instagram.com/wysokieobcasypraca.

 

Wydanie wspiera kampania promocyjna w prasie („Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki, oraz „Wysokie Obcasy”, „Wysokie Obcasy Extra”) i w internecie (Wyborcza.plWysokieobcasy.pl, Facebook i Google). Działania promocyjne przygotował dział promocji „Wysokich Obcasów”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *