Saga Zmierzch w TVN Fabuła

Ekranizacje jednych z najpopularniejszych młodzieżowych książek minionego roku o przygodach amerykańskiej nastolatki zakochanej w przystojnym wampirze.

 

 

Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu

Ekranizacja drugiego tomu jednej z najpopularniejszych młodzieżowych książek minionego roku, kontynuacja przygód amerykańskiej nastolatki zakochanej w przystojnym wampirze. Bella wraca do zdrowia po ciężkich urazach jakich doznała z rąk inego wampira.

Edward otacza ją troskliwą opieką, wkrótce jednak okazuje się, że wraz z całym klanem będzie musiał wyjechać z miasta. A dodatkowo okazuje się, że w okolicy grasują wilkołaki…

Emisja 28 maja 20:00

Saga Zmierzch: Zaćmienie

Wampirzyca Victoria (Bryce Dallas Howard) pragnie zemścić się na Belli (Kristen Stewart)za zabicie jej ukochanego – Jamesa. Wraz z grupą oddanych jej wampirów postanawia zniszczyć rodzinę Cullenów.

Tymczasem Bella musi zdecydować, czy jej serce bije dla wampira Edwarda (Robert Pattinson) czy wilkołaka Jacoba (Taylor Lautner). Tymczasem obaj zauroczeni dziewczyną panowie łączą siły, by ochronić ją przed zemstą Victorii.

Emisja 29 maja 20:00

Saga Zmierzch: Przed świtem – Część I

Pierwszy film finałowej opowieści z cyklu Saga zmierzch. Bella (Kristen Stewart) i Edward (Robert Pattinson) wyjeżdżają w podróż poślubną.

Wkrótce Bella odkrywa, że jest w ciąży. To szczęśliwe zdarzenie wprowadza w życie młodych małżonków wiele zamieszania. Tym bardziej, że przebiegowi ciąży daleko do normy i najbliżsi Belli zaczynają się zastanawiać, czy poczęcie jest dla niej najlepszym wyjściem.

Emisja 30 maja 20:00

Saga Zmierzch: Przed świtem Część II

Bella i Edward są wreszcie naprawdę szczęśliwi. Ona należy już w pełni do świata swego ukochanego. Jest istotą nieśmiertelną, obdarzoną niezwykłą mocą. On ma przy sobie dwie ukochane kobiety – żonę i córeczkę Renesmee. Wydaje się, że nic już nie może zmącić ich szczęścia. A jednak rodzina Cullenów staje w obliczu nowego, ogromnego zagrożenia.

Gniew Volturi jeszcze nigdy nie był tak wielki. Edward zwołuje wampiry z różnych zakątków świata, aby przeciwstawić się nieuniknionemu atakowi. Dojdzie do walki, która raz na zawsze rozstrzygnie los nieśmiertelnych mieszkańców Forks i podda próbie miłość, która przecież miała trwać wiecznie.

Emisja 31 maja 20:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *