DVB-TMediaZapowiedzi TV

Majówka w TV Puls i PULS 2 (wideo)

Majówka będzie wyjątkowa – a to za sprawą hitów filmowych na TV Puls i PULS 2. Od 1 do 3 maja na widzów czekają jak zawsze: hity filmowe z gwiazdami, wielkie premiery oraz przezabawne animacje!

 

TV Puls – hity z gwiazdami!

sobota 1 maja

Od 15.00 do 19.00 TV Puls zaprasza na maraton z serialem „Lombard. Życie pod zastaw” i premierowymi odcinkami minionego tygodnia. Intrygujące przedmioty pod zastaw, niezwykłe historie klientów i pracowników najsłynniejszego lombardu w Polsce – to serial, który pokochały miliony Polaków!

O 20.00 widzów ucieszy spotkanie z Rockym Balboą! Pięć kolejnych sobotnich wieczorów w TV Puls to pięć filmów z kultowej serii z niezapomnianą rolą Sylvestra Stallone’a. Wielkie emocje, uwielbiany bohater i znakomita muzyka – to i wiele więcej czeka na widzów TV Puls. Premiery kolejnych części „Rocky’ego” w soboty od 1 do 29 maja, zawsze o 20.00!

niedziela 2 maja

W niedzielę rządzą królowe i królowie! O 15.40 TV Puls zaprasza na fabularną adaptację „Królewny Śnieżki” z Julią Roberts i Lily Collins! Wspaniała scenografia, zachwycające kostiumy i ponadczasowa historia – to tylko niektóre atuty filmu!

O 17.40 stacja pokaże przygodowe widowisko „W imię króla”. Na królestwo Ehb najeżdżają bezlitośni Krugowie na czele z okrutnym magiem Gallianem (w tej roli Ray Liotta). W obronie uciśnionych mieszkańców Ehb stanie nie kto inny a sam Jason Statham! To trzeba zobaczyć!

O 20.00 TV Puls zaprasza na premierę hitu Disneya „Piękna i Bestia” (2017) – fabularną adaptację historii o tym, że miłość pokona wszelkie przeszkody. Nawet okrutne zaklęcie! W roli głównej – zjawiskowa Emma Watson!

A o 22.20 przeniesiemy się do Indii, by kibicować Jamalowi Malikowi, który bierze udział w popularnym teleturnieju „Milionerzy”. Podejrzewany przez organizatorów i policję o oszustwo chłopak musi udowodnić swoją wiedzę i prawo do fortuny. A to wszystko w oscarowym hicie „Slumdog. Milioner z ulicy”.

Poniedziałek 3 maja

O 10.55 widzów TV Puls przywita „Zaczarowana” – komediowa wariacja na temat perypetii Kopciuszka. Co by się stało, gdyby postaci z baśni przeniosły się do współczesnego Nowego Jorku? W rolach głównych m.in. Amy Adams, Susan Sarandon i Patrick Dempsey.

O 13.20 TV Puls pokaże ponownie „W imię króla”, a o 17.25 – „Piękną i Bestię” (2017).

O 20.00 stacja zaprasza na spotkanie z Seanem Connerym i Nicolasem Cage’em w trzymającym w napięciu hicie „Twierdza”. Gdy terroryści opanowują wyspę Alcatraz i biorą w niewolę zwiedzających jako zakładników, do akcji wkracza oddział Navy Seals. W krętym labiryncie najsłynniejszego na świecie więzienia rozpoczyna się wyścig z czasem!

 

 

PULS 2 – najlepsze animacje i komedie!

sobota 1 maja

Jeśli mamy sobotę, to czas na pasmo Sobotnie Super Animacje! Rozpocznie je o 16.45 film „Futrzaki ruszają na ratunek” o kocie, który marzy o karierze muzycznej. Czy uda mu się zrealizować sny o sławie?

Następnie o 18.20 PULS 2 pokaże animację „Zakochany wilczek” o dwóch wilkach, które próbują wrócić do domu, po tym jak zostały wywiezione na drugi koniec kraju. Czy pomimo różnic charakterów i napotkanych po drodze przeszkód uda im się szczęśliwie zakończyć tę podróż?

O 20.00 PULS 2 zaprasza na hit Disneya „Ratatuj”. Młody szczur o imieniu Remy pragnie zostać szefem kuchni w Paryżu. Czy jest to w ogóle możliwe? Doskonała zabawa i spora dawka dobrego humoru dla każdego!

niedziela 2 maja

Już o 08.55 „Futrzaki ruszają na ratunek”, a o 10.30 PULS 2 zaprasza na spotkanie z bohaterami „Zakochanego wilczka”. Następnie, o 12.20 na widzów czeka „Szeregowiec Dolot” – opowieść o gołębiu pocztowym próbującym dostać się do elitarnej jednostki RAFu noszącej w czasie II wojny światowej wiadomości dla Aliantów.

O 13.50 i 15.55 PULS 2 zaprasza na dwie komedie z serii „Ojciec panny młodej” z niezastąpionym Leslie Nielsenem.

poniedziałek 3 maja

W poniedziałek od rana PULS 2 zaprasza na najlepsze seriale animowane w ramach pasma Puls Kids.

Wśród tytułów m.in. uwielbiane przez dzieci i rodziców seriale animowane jak: „Smerfy”, „Bing”, „Mustang: Duch wolności”, „Miraculum: Biedronka i Czarny Kot” i dużo więcej!

Od 16.20 PULS 2 przypomni animacje: „Szeregowiec Dolot” oraz „Ratatuj”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *