Majówka z Radiem Pogoda – aktywnie i ze wspomnieniami!

 W specjalnych audycjach przygotowanych na długi weekend majowy Radio Pogoda zaprosi słuchaczy do aktywnego spędzania wolnego czasu. Na antenie stacji pojawią się też znane i lubiane gwiazdy, które będą wspominać swoje – nie tylko majowe – miłosne zauroczenia.

 

W środę, 1 maja br. w godz. 10:00 – 18:00 w Radiu Pogoda będzie można słuchać wyjątkowego programu „1. maja – 1. miłość”. Gwiazdy takie, jak Maryla Rodowicz, Edyta Geppert, Katarzyna Zielińska i Halina Frąckowiak oraz słuchacze Radia Pogoda powspominają w audycji swoje pierwsze miłości i stany zakochania. Program poprowadzą Joanna Kruk i Łukasz Szaciłowski.

Natomiast 3 maja na antenie Radia Pogoda będzie bardzo aktywnie! W godz. od 10:00 do 14:00 Joanna Kruk wybierze się na wyprawę kajakiem z Aleksandrem Dobą. A po 14:00 redakcja odwiedzi Katarzynę Dowbor w jej ogrodzie. To wyjątkowa okazja do poznania licznego zwierzyńca dziennikarki i jej sposobów na zadbany ogród. Program potrwa do godziny 18:00.

Specjalne audycje Radia Pogoda będą promowane na antenie stacji i na radiopogoda.pl.

Radio Pogoda dołączyło do portfolio Grupy Radiowej Agory w 2015 r. Stacji można słuchać już w 8 miastach, a także w internecie i aplikacji mobilnej. To idealna propozycja dla tych, którzy cenią przeboje sprzed lat – zarówno dobre aranże, jak i świetne teksty, tworzące ponadczasową muzyczną klasykę. Na antenie Radia Pogoda można usłyszeć utwory z kilku dekad XX wieku – od lat 30. do 70.; od Adolfa Dymszy, przez Beatlesów po Zbigniewa Wodeckiego. Audycje stacji firmują mocne nazwiska – Zygmunt Chajzer, Robert Janowski czy duet Krzysztof Szewczyk i Wojciech Pijanowski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *