Richard Hammond z nowym programem na Discovery Channel

 Legendarny dziennikarz motoryzacyjny Richard Hammond już niedługo poprowadzi nowy program na antenie Discovery Channel. Gwiazda brytyjskiej telewizji w serii „Richard Hammond i największe konstrukcje” pokaże widzom najbardziej spektakularne konstrukcje i maszyny na całym świecie. Razem z kamerami Discovery Channel odwiedzi między innymi Stany Zjednoczone, Niemcy i Wielką Brytanię i w swoim charakterystycznym stylu opowie o technicznych i naukowych ciekawostkach.

 

Od najdłuższego podziemnego tunelu kolejowego po statek towarowy o powierzchni czterech boisk piłkarskich – Richard Hammond przyjrzy się z bliska największym istniejącym konstrukcjom i maszynom. Wszystko po to, aby dowiedzieć się, jak inżynierowie budują, eksploatują i utrzymują takie niesamowite konstrukty. Niepodrabialny styl prowadzącego jest gwarancją, że widzowie nie zobaczą zwyczajnego programu o technice. Richard wszystko musi sprawdzić na własnej skórze. Będzie jeździł nietypowymi pojazdami, wspinał się na różne obiekty, a także przeprowadzi szereg eksperymentów, które udowodnią, że w przypadku tak skomplikowanych konstrukcji każdy, nawet najdrobniejszy element, ma znaczenie.

– Świetnie będzie udać się w tę podróż, aby zbadać i zobaczyć jak działają największe przykłady geniuszu technicznego. Uwielbiam nowinki techniczne i naukowe. Mój program będzie pełen faktów i dobrej zabawy. Jednym słowem – będzie się działo!  zapowiada prowadzący Richard Hammond.

– Richard znany jest każdemu miłośnikowi motoryzacji. Mało kto wie, że oprócz samochodów  do jego wielkich pasji zaliczają się także nauka i technika. Jako globalny lider factual entertainment, czyli rozrywki opartej na faktach, z wielką przyjemnością witamy w Discovery człowieka, który zaraża innych swoją pasją i ciekawością świata. Widzowie mogą spodziewać się programu pełnego interesujących faktów i rozrywki na najwyższym poziomie. – mówi Przemysław Kwiatkowski, Dyrektor Działu kanałów tematycznych factual TVN i Discovery Polska.

Program „Richard Hammond i największe konstrukcje” powstał na zlecenie Discovery. Odpowiadają za niego Dyrektor i Producent Wykonawczy Victoria Noble oraz Producent Wykonawczy Oliver Wilson. Produkcją zajęła się firma Chimp Productions. Producentem serialu jest Andrew Barron, a producentem wykonawczym Michael Massey.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *