Prasa - Ksiązka

Majowy numer „Avanti” z konkursem dla czytelniczek „Dziewczyna na okładkę Avanti”

 Energetyczne stylizacje, w których rządzi neon, przegląd najmodniejszych fasonów spódnic, urodowe sekrety stewardess oraz wiosenno-letnie trendy we fryzurach znaleźć można w najnowszym wydaniu miesięcznika „Avanti”, które ukazało się dzisiaj – we wtorek, 30 kwietnia br. na rynku. Redakcja magazynu ogłasza również w numerze wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania jest sesja okładkowa „Avanti”.

 

Aby wziąć udział w konkursie „Dziewczyna na okładkę Avanti”, należy przesłać swoje zdjęcia twarzy oraz całej sylwetki wraz z uzasadnieniem, dlaczego powinno się zostać bohaterką jednak z okładek numeru. Zgłoszenia należy kierować na adres okladka_avanti@agora.pl   w okresie od 5 maja do 20 maja br. Zdobywczyni pierwszego miejsca będzie miała możliwość wzięcia udziału w sesji okładkowej magazynu.

Tematem majowego wydania „Avanti” jest neon, który króluje na światowych wybiegach. Redakcja przedstawia najmodniejsze kolory i ich połączenia, zachęcając przy tym czytelniczki do wiosennych aktywności oraz modowych eksperymentów.

W numerze znalazł się również przegląd najmodniejszych fasonów spódnic, który pozwoli wybrać wariant najbardziej pasujący do figury oraz charakteru. Redakcja wybrała aż 79 różnych modeli, m.in. asymetryczne, mini, w zwierzęce wzory czy z falbanami. Przedstawia także modowe nowinki wśród jednych z najwygodniejszych butów letnich – balerin.

W dziale Uroda czytelniczki przeczytają z kolei o wiosenno-letnich trendach we fryzurach, porady eksperta, jak walczyć z cellulitem oraz sekrety stewardess na nienaganny wygląd w każdej sytuacji.

Najnowszy numer „Avanti” dostępny jest w sprzedaży od dzisiaj – wtorku, 30 kwietnia br. w cenie 5,99 zł. Majowe wydanie miesięcznika wspiera kampania promocyjna w radiu (radiostacje Agory), w internecie (serwisy Gazeta.pl) oraz w kinach sieci Helios. Działania reklamowe przygotował dział marketingu czasopism Agory.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *