Małgorzata Ostrowska-Królikowska w serialu „Kurierzy”!

Już wiosną premierę na TV Puls będzie miał nowy serial – „Kurierzy”. W jednej z głównych ról wystąpi Małgorzata Ostrowska-Królikowska!

 

Serial „Kurierzy”, produkowany przez Telewizję Puls i Studio A, przedstawia losy klientów i pracowników firmy kurierskiej „Twoja Paczka”. Każdy odcinek będzie koncentrował się wokół historii klienta i związany będzie z pracą kuriera w terenie. Nie zabraknie wątków humorystycznych, dramatycznych a nawet sensacyjnych.

W głównych rolach kurierów zobaczymy m.in. Patryka Cebulskiego i Marcina Borchardta (którzy równolegle grają tych samych bohaterów w „Lombardzie”), a także: Annę Powierzę, Piotra Szwedesa i Piotra Miazgę.

Do obsady „Kurierów” dołączyła Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która wcieli się w sympatyczną panią Basię z serialowego sklepu „Słoiczek”. Co mówi o swojej postaci?

– Baśka jest szalona. To jest fajna, bardzo pogodna, nieskomplikowana kobieta, która wierzy w różne „cuda”śmieje się Małgorzata Ostrowska–Królikowska. Te cuda to także zabobony i wiadomości przeczytane w Internecie. I tu się z moją Baśką różnimy, ponieważ ja, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, w takie różne rzeczy napisane w Internecie nie wierzę i nie czytam. Wizualnie, moja fryzura jest zupełnie inna, ja się też inaczej prywatnie ubieram. A tak poza tym, Basia ma bardzo dużo z mojej osoby, ponieważ to ja tę Basię gram😊 A, łączy nas jeszcze jedno – moja bohaterka robi sweterki na drutach i rozdaje znajomym. Mnie to bardzo imponuje. Uwielbiam ludzi, którzy robią na drutach. Ja sama też kiedyś, kiedy miałam na to czas, robiłam na drutach, na szydełku, haftowałam serwetki… To w ogóle gdzieś poszło w niepamięć, a może warto do tego wrócić? To jest zajęcie urocze, bardzo uspokajające i bardzo twórcze. A Baśka to robi, pracując w sklepie! Już wiem, że się z Basią polubimy, tak, jak polubiłam się z ekipą i innymi aktorami, których poznałam na planie serialu „Kurierzy”. dodaje Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

W serialu gra również Anna Powierza, z którą Małgorzata Ostrowska-Królikowska od lat gra w „Klanie”.

– Tu na planie „Kurierów” spotkałam Anię Powierzę! Ale ja nie mogę o tym mówićśmieje się aktorka Widzowie sami zobaczą, co my razem gramy. Mogę tylko zdradzić, że Ania gra moja szefową. A, czy się będziemy zgadzać we wszystkim? No nie mogę nic powiedziećmówi tajemniczo Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

fot. Pawel Jakubek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *