MediaPlatforma Canal+Zapowiedzi TV

Styczniowe nowości dla dzieci w Canal+ online

Wraz z Nowym Rokiem serdecznie zapraszamy wszystkich najmłodszych widzów na nowości w MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ ONLINE. W styczniu, wspólną zabawę gwarantują urocze zwierzaki z serialu „Uki” i rezolutny piesek, bohater tytułowy „Monk”. Przeżyj zwariowane przygody razem z postaciami w świecie pełnym kolorów, kształtów i dźwięków.

 

UKI, nowe odcinki od 09.01 od pon. do pt. o godz. 08:40 i 18:55 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ ONLINE

Urocza animacja dla najmłodszych widzów, w której Uki poznaje świat. Sympatyczny, skrzydlaty stworek, mieszka na łące nad rzeką i spędza większość czasu na zabawie z przyjaciółmi: królikiem, wiewiórką, jeżem i żółwiem. Razem poznają otaczający ich świat, uczą się rozpoznawać kształty, przedmioty i kolory. Nad maluchami czuwają słoneczko i chmurka.

MONK, nowe odcinki od 16.01 od pon. do pt. o godz. 09:00 i 17:55 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ ONLINE

Zwariowane przygody małego, wszędobylskiego bulteriera o imieniu Monk. Rezolutny, żywiołowy i ciekawski psiak, który ma wyjątkowy talent do pakowania się w kłopoty. Pełen dobrych chęci i szalonych pomysłów, wprowadza mnóstwo zamieszania wszędzie tam, gdzie się pojawia. Monk zabiega o względy pięknej pudliczki, Kimmy, pilnie strzeżonej przez zazdrosnego cocker spaniela, Dinga. Jednak gdy stara się zaimponować ukochanej, nic nie idzie po jego myśli.

Produkcje bez ograniczeń wiekowych, dostępne do obejrzenia na antenie MINIMINI+ oraz w serwisie CANAL+ online

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *