MediaZapowiedzi TV

Maraton "Facetów w czerni" w AXN

W lutym AXN pokaże 9. odsłonę serialu Agenci NCIS: Los Angeles, czyli produkcji o przestępstwach popełnianych przeciwko marynarce wojennej w różnych zakątkach świata.

Na widzów czeka też maraton Facetów w czerni – AXN wyemituje wszystkie trzy części serii. AXN to kanał oferujący widzom emocjonujący świat kryminalnych zagadek i znakomitej klasy filmów. Dzięki jakościowej ramówce, stacja może pochwalić się świetnymi wynikami oglądalności. Kanał dociera miesięcznie średnio do 6,5 miliona widzów, a indeks AFF w grupie kobiecej z miast wynosi aż 165! (W 16-49 C50+).

Bohaterowie serialu Agenci NCIS: Los Angeles G. Callen i Sam Hanna (Chris O’Donnel i LL Cool J) dzięki pracy w terenie potrafią przeniknąć do przestępczego podziemia. Wsparcie zapewniają im komputerowy magik Eric Beale (w tej roli Barrett Foa) oraz analityk wywiadu Nell Jones (grana przez Renée Felice Smith). W 9. sezonie jednostka traci swojego wieloletniego szefa Henriettę “Hetty” Lange (w tej roli Linda Hunt), która niespodziewanie przechodzi na emeryturę i znika. Z kolei agent Sam Hanna naciska, aby Callen znalazł nowego partnera.

Premiera: czwartek, 1 lutego, 19:00. Kolejne odcinki: czwartki, 21:00

Faceci w czerni to komedia science fiction z Willem Smithem i Tommy Lee Jonesem w rolach głównych. Bohaterowie należą do tajnej rządowej organizacji, która kontroluje ruch kosmitów na Ziemi. Jednostka ma dbać, aby pobyt obcych na naszej planecie nie zakłócał spokoju Ziemian. Grani przez Smitha i Jonesa agenci Jay i Kay otrzymują bardzo ważną misję: muszą odnaleźć kosmitę ukrywającego się w ciele Ziemianina Edgara. Obcy ukradł niezwykle silne źródło energii, co doprowadza do konfliktu dyplomatycznego w całej galaktyce. Agenci J i K muszą odzyskać zgubę zanim Ziemia zostanie zniszczona.

Premiera: sobota, 17 lutego, 18:15

drugiej części trylogii o Facetach w czerni Kevin Brown, czyli agent Kay, rezygnuje z pracy w kontrolującej ruch kosmitów na Ziemi tajnej organizacji rządowej, a jego pamięć zostaje wymazana. Jego stanowisko zajmuje agent Jay. Bohater grany przez Willa Smitha, prowadząc rutynowe śledztwo w sprawie przestępstwa przeprowadzonego przez obcych, odkrywa intrygę przygotowaną przez Serleenę, kosmitkę z odległej galaktyki. Niebezpieczna obca ukrywa się w ciele pięknej modelki. Jedyną sobą, która może uratować Ziemię jest Kevin Brown, któremu agent Jay musi przywrócić pamięć i namówić do współpracy.

Premiera: sobota, 17 lutego, 20:15

Ostatnia część przygód agentów Jay i Kay, Faceci w czerni III, pokazuje zmagania bohaterów nie tylko z kosmitami, ale też z czasem. Boris Bestia, niebezpieczny kosmiczny przestępca, postanawia cofnąć się w czasie do lat młodości agenta Kay i uniemożliwić mu przeprowadzenie akcji, dzięki której Boris trafił do więzienia. Jeśli jego plan się powiedzie Ziemia będzie zagrożona przez krwiożercze bestie z planety przestępcy. Agent Jay postara się nie dopuścić do tragedii, ujawniając przy okazji kilka tajemnic agenta Kay.

Premiera: sobota, 17 lutego, 22:00

Dane: NAM, Q4 2017, AFF  W 16- 49 C50 vs A 16-49, COV A4+ XII.2017

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *