Zapowiedzi TV

Nowe psoty Toma i Jerry’ego w Boomerangu

Boomerang przygotował dla swoich widzów najnowszą odsłonę przygód legendarnych postaci, które cieszą się niesłabnącą popularnością już od prawie sześćdziesięciu lat. Perypetie upartego i wytrwałego kota oraz małej, przebiegłej myszy ponownie rozbawią do łez wszystkich fanów dobrej, rodzinnej rozrywki.
 

 
W premierowych odcinkach Tom i Jerry znajdą zupełnie nowe sposoby na dokuczanie sobie nawzajem. Powrócą również przyjaciele tytułowego duetu, tacy jak surowy pies Spike, mały siostrzeniec Jerry’ego o imieniu Taffy, oraz czarny kocur Butch. Z kolei Tom znów poczuje motyle w brzuchu na widok swojej sympatii, uroczej kotki Toodles. Na małym ekranie pojawią się także dwie potężne wiedźmy – Hilda i Beatie. Nie należy się jednak obawiać – mimo złowrogiego wyglądu czarownice wcale nie mają zamiaru zmieniać nikogo w żabę.
Pierwszy w historii odcinek przygód Toma i Jerry’ego został wyemitowany w lutym 1940 r. Od tamtej pory wymyślony przez Willama Hanna i Josepha Barbera duet zdobywa serca kolejnych pokoleń widzów. Mało kto jednak wie, że początkowo kreskówka miała wyglądać zupełnie inaczej i opowiadać o przygodach skłóconych psa i lisa. Najnowsza odsłona produkcji jest emitowana na antenie Boomeranga od 2014 roku. Fani Toma i Jerry’ego powinni również odwiedzić oficjalną stronę internetową kanału, gdzie czekają na nich wciągające gry i krótkie klipy z kotem i myszą w roli głównej.
Premiera nowych odcinków trzeciego sezonu „Tom i Jerry Show” 12 lutego w Boomerangu.
Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 17:50.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *