Kultura, muzyka, kino, moda

Maraton Kinga w kinach Helios

W piątek, 8 września we wszystkich 42 kinach Helios w całej Polsce zostanie zaprezentowany nocny maraton najlepszych ekranizacji powieści Stephena Kinga z wyczekiwaną przez Widzów na całym świecie premierą filmu “TO”.
 

Ekranizacje kultowych powieści mistrza to wyjątkowy rozdział w historii kinematografii – Nocne Maratony Filmowe zaprezentują swoim Widzom aż trzy z nich.

Jako pierwszy na ekranach pojawi się absolutny klasyk gatunku, uznawany za jeden z najlepszych filmów wszech czasów, horror „LŚNIENIE” w reżyserii samego Stanleya Kubricka. Następnie w repertuarze pojawi się znakomity dreszczowiec „ŁOWCA SNÓW” z Morganem Freemanem w roli głównej, a w finale (PREMIEROWO!) jeden z najbardziej przerażających filmów tego roku – „TO”.

Po tym maratonie już nic nigdy nie będzie takie samo… Taka dawka psychozy, lęku i grozy w formie, którą wywołać potrafi tylko mistrz Stephen King, jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli zasnąć żadnemu z Widzów. Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza swoich Widzów do zakupu biletów na najbliższą odsłonę cyklu NMF: „MARATON KINGA” w kasach kin w całej Polsce oraz na stronie: www.helios.pl/nmf_kinga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *