Maraton z 3. sezonem horroru komediowego „Stan Against Evil” w AMC

W 3. sezonie oprócz występujących w rolach głównych Johna C. McGinleya („Hoży doktorzy”) oraz Janet Varney („You’re the Worst”) zobaczymy: Scotta Adsita („Rockefeller Plaza 30”), Marię Bamford („Bogaci Bankruci”) i Christophera Mintz-Plasse („Supersamiec”).

 

3. sezon horroru komediowego „Stan Against Evil” stworzonego przez Danę Goulda („Simpsonowie”, „Parks and Recreation”) z Johnem C. McGinleyem („Hoży doktorzy”) oraz Janet Varney („You’re The Worst”) w rolach głównych, składa się z ośmiu półgodzinnych odcinków i śledzi losy ciągle niezadowolonego byłego szeryfa, Stana Millera (McGinley), który zmuszony jest do współpracy ze swoja młodszą następczynią, Evie Barret (Varney). Razem staną do walki z nadprzyrodzonymi siłami opanowującymi urokliwe miasteczko Willard’s Mill w Nowej Anglii.

3. sezon rozpoczyna się tuż po dramatycznych wydarzeniach z finału 2. sezonu. Stan i Evie wracają do Willard’s Mill, gdzie zmierzą się z konsekwencjami podróży w czasie, którą odbył Stan, by uratować swoją zmarłą żonę, Claire. Nieumyślnie otworzył on portal między terytorium żywych a umarłych, pozwalając złym siłom przejąć kontrolę nad miastem, a nawet niektórymi jego mieszkańcami. Choć początkowo sceptycznie nastawiony, Stan musi pracować z Evie, aby po raz kolejny uratować Willard’s Mill, nawet jeśli oznacza to dosłownie zawarcie paktu z diabłem.

W trzeciej odsłonie na ekranie pojawia się cała plejada gwiazd, w tym: Scott Adsit („Wielka szóstka”, „Rockefeller Plaza 30”) wcielający się w postać apatycznego hydraulika Billa, często odwiedzającego dom Millera; Maria Bamford („Lady Dynamite”, „Bogaci Bankruci”) w roli Siostry Pickles, ostrej, bezpośredniej pielęgniarki, która nie jest tak pomocna, jak mogłoby się wydawać; Matt Braunger („Agentka Carter”, „Do białego rana”), jako dr Barlow, szczery chirurg w typie wykładowcy akademickiego pracujący w miejscowym szpitalu; Christopher Mintz-Plasse („Supersamiec”, „Disaster Artist”) w roli Zacha, postaci z popularnego programu o wampirach, który nawiązuje nić porozumienia z córką Stana, Denise oraz Eddie Pepitone („Old School: Niezaliczona”, „Muppety”) wcielający się w rolę Lenny’ego, łysiejącego mieszkańca miasteczka
w średnim wieku, który w poprzednim życiu przebierał się w kostium goryla i występował na przyjęciach urodzinowych.

W obsadzie ponownie pojawią się: Deborah Baker Jr. i Nate Mooney jako Denise Miller, roztargniona i uczynna córka Stana oraz zastępca szeryfa, Leon Drinkwater, prawa ręka Evie, a także David Koechner („Legenda telewizji”, „Goldbergowie”), który znów wcieli się
w rolę Kenny’ego, obojętnego i pochłoniętego sobą byłego męża Evie. Scenarzystą i producentem wykonawczym 3. sezonu jest Dana Gould („Simpsonowie”), a współproducentami: Frank Scherma i Justin Wilkes. Oprócz roli Stana, John C. McGinley jest zaangażowany w tworzenie serialu również jako producent.

MARATON Z 3. SEZONEM HORRORU KOMEDIOWEGO  „STAN AGAINST EVIL”  W SOBOTĘ 13 KWIETNIA OD 21:00 WYŁĄCZNIE NA AMC

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *