MediaZapowiedzi TV

Premiera hitu Ostatni Mohikanin w Kino TV

Premierą tygodnia w Kino TV będzie hit przygodowy Ostatni Mohikanin z udziałem Daniela Day-Lewisa (m.in. Gangi Nowego Jorku, Aż poleje się krew, Nić widmo). Akcja tego pełnego pięknej muzyki i zdjęć przyrody filmu dzieje się w skolonizowanej XVIII-wiecznej Ameryce. Bohaterem opowieści jest wychowany przez Indian biały człowiek, który by zdobyć kobietę swojego życia (w tej roli Madeleine Stowe) staje do walki z najeźdźcą. Ostatni Mohikanin jest laureatem Oscara w kategorii najlepszy dźwięk.

 

PREMIERA KINO TV

Ostatni Mohikanin

akcja, przygodowy, dramat USA 1992
reż. Michael Mann
wyst.: Daniel Day-Lewis (na zdj.), Madeleine Stowe, Russell Means, Eric Schweig

Akcja filmu rozgrywa się w XVIII-wiecznej, kolonialnej Ameryce. Czasy wojny pomiędzy imperiami Anglii i Francji. Wychowany przez Indian biały mężczyzna o imieniu Sokole Oko, próbuje żyć tak, jak jego plemię. Niespodziewanie jego życiu zaczyna zagrażać niebezpieczeństwo, gdy zakochuje się w córce angielskiego generała.

środa, 1 maja / 21:00

Policja zastępcza

komedia, kryminał, USA 2010
reż. Adam McKay
wyst.: Mark Wahlberg, Will Ferrell, Michael Keaton

Terry i Allen – czarne owce nowojorskiej policji – niechętnie wypełniają służbowe obowiązki, a każdy ich dzień wygląda tak samo. Praca za biurkiem coraz bardziej im ciąży. Jednak kolejne sukcesy P.K. Highsmitha czy Dansona wyzwalają w nich chęć do zmiany swojego położenia. Terry i Allen chcą zająć się sprawą, której rozwiązanie przyćmi dotychczasowe sukcesy policyjnych kolegów, a z największych leni uczyni prawdziwych bohaterów.

sobota, 27 kwietnia / 21:00

Amerykanin

dramat, kryminał, USA 2010
reż. Anton Corbijn
wyst.: George Clooney (na zdj.), Paolo Bonacelli, Violante Placido

Pośród wszystkich płatnych zabójców Jack nie ma sobie równych. Jednak teraz mężczyzna postanawia wycofać się z niebezpiecznego zawodu i zaszyć w jakimś urokliwym i spokojnym miejscu. Jack ma jednak do wykonania ostatnie zlecenie. W tym celu udaje się do malowniczego włoskiego miasteczka, gdzie zaprzyjaźnia się z lokalnym księdzem i nawiązuje płomienny romans z Clarą. Nowe znajomości Jacka mogą niestety pokrzyżować jego zawodowe plany.

niedziela, 28 kwietnia / 21:00

Cykl: KOBIECE PONIEDZIAŁKI

Słodka zemsta

komedia, romans, USA 2009
reż. Cheryl Hines
wyst.: Meg Ryan, Timothy Hutton, Justin Long

Kiedy odnosząca sukcesy pani adwokat dowiaduje się, że jej mąż ma zamiar zostawić ją po 13 latach małżeństwa dla młodszej kochanki, Louise wpada na szatański plan. Kobieta postanawia zakneblować ukochanego, przywiązać go do krzesła i w ten sposób zmusić do rozmowy. Sprawy zaczynają się komplikować, kiedy dom, w którym uwięziony jest Ian, staje się celem włamywaczy…

poniedziałek, 29 kwietnia / 21:00

Uliczny wojownik

akcja, przygodowy, USA, Japonia 1994
reż. Steven E. de Souza
wyst.: Jean-Claude Van Damme, Raul Julia

Losy świata zależą od generała M. Bisona, który ukrywa się w nowoczesnej twierdzy. Na jej terenie przetrzymywani są również zakładnicy, za uwolnienie których generał i jego ludzie żądają ogromnego okupu. Niedaleko centrum wydarzeń stacjonuje William F. Guile. Wraz ze swoimi ludźmi chce on pokrzyżować plany generała, ratując jednocześnie zakładników. Jednak do ekipy ratunkowej dołączają osoby, których obecność może zagrażać powodzeniu akcji.

wtorek, 30 kwietnia / 21:00

PREMIERA KINO TV

Cykl: MOCNE PIĄTKI

Zasady walki

akcja, thriller, USA, Kanada 2000
reż. Christian Duguay
wyst.: Wesley Snipes, Anne Archer

Odkrycie kontenera z ciałami kilkudziesięciu Wietnamczyków w nowojorskim porcie wywołuje kryzys dyplomatyczny. Chiny zaprzeczają, jakoby były za to odpowiedzialne, jednak ONZ wysyła jednego ze swoich agentów specjalnych do śledzenia ambasadora. Kiedy ambasador ginie, Neil Shaw staje się głównym podejrzanym.

piątek, 3 maja / 21:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *